Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Mieszkańcy głosują na osiedlach

Trwa głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2021 rok. Nie tylko elektronicznie poprzez komputery, czy telefony i w siedzibie naszego Urzędu. Chcąc ułatwić przemyślanom możliwość oddania głosu na wybrane pomysły, pracownicy Biura Prezydenta Miasta, które koordynuje cały proces budżetu partycypacyjnego, zaproponowali zarządom osiedli zorganizowanie punktów głosowania w tradycyjnej formie w wybranych miejscach na przemyskich osiedlach. Pomoże to szczególnie osobom starszym, nie mającym dostępu do komputera na udział w tym ważnym dla mieszkańców głosowaniu.

Pierwszy swego rodzaju "objazdowy" punkt głosowania 23 września trafił na osiedle nr 12 ,,Łukasińskiego”, gdzie w siedzibie PWSW, mieszkańcy mogli zapoznać się z listą projektów w ramach BO2021 i oddać swoje głosy na wybrane przez siebie zadania. Już w najbliższy piątek (25 września) z tej formy głosowania będą mogli skorzystać mieszkańcy osiedli nr 7 "Winna Góra" i nr 19 "Krakowskie". Pracownicy Biura Prezydenta będą czekać na Państwa w godzinach 17.00 - 20.00 w sali przy kościele pw. Świętego Józefa Sebastiana Biskupa przy ul. Monte Cassino.

Zapraszamy, każdy głos się liczy!

Brak opisu obrazka

Głos oddaje Przewodnicząca Zarządu Osiedla Krystyna Makara

Głos oddaje Rektor PWSW doktor Paweł Trefler

Przypominamy: każdy z nas, mieszkańców Przemyśla może oddać po jednym głosie w każdej kategorii Budżetu Obywatelskiego.

Jeżeli zagłosowałeś ze swojego telefonu, komputera lub w infokiosku, nie możesz już oddać głosu na formularzu papierowym i odwrotnie. Gdyby przypadkiem taka sytuacja się zdarzyła, albo oddanych zostało więcej głosów przez jedną osobę w jednej z kategorii, przy weryfikacji zaakceptujemy tylko pierwszy wybór, a pozostałe głosy zostaną unieważnione.

tekst: Witold Wołczyk

zdjęcia: Kamil Niklewicz

Wersja XML