Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Koronawirus - Komunikaty

 WAŻNE KOMUNIKATY DOTYCZĄCE AKTUALNEJ SYTUACJI:

 

 • Punkt szczepień przy Ratuszowej otwarty

  tablica na budynku przed wejściem z napisem Punkt Szczepień Powszechnych
  Już o 8 godzinie rano w uruchomionym dzisiaj (17 maja) Punkcie Szczepień Powszechnych pojawili się pierwsi przemyślanie, którzy w ubiegłym tygodniu zarejestrowali się w ustawionym w ubiegłym tygodniu Rynku i Galerii Sanowej specjalnej strefie rejestracji przygotowanej przez Wojewódzki Szpital. Uruchomiony dzisiaj punkt przyjmie dzisiaj ponad 100 osób, które zostaną zaszczepione preparatem Moderna. 
  Data publikacji: 17-05-2021 10:31
 • Zarejestruj się na szczepienie!

  namiot szpitala wojewódzkiego, w którym odbywa się rejestracja
  Dzisiaj (12 maja) jeszcze do 14.00 każdy dorosły mieszkaniec, który ma wystawione e-skierowanie, może się zarejestrować na szczepienie przeciwko COVID‑19 w specjalnie utworzonym punkcie rejestracji przy przemyskim Urzędzie Miejskim. W namiocie, który znajdą Państwo przed wejściem do Magistratu, pracownicy Szpitala Wojewódzkiego pomogą znaleźć odpowiedni termin szczepienia i odpowiedzą na ważne pytania i wątpliwości. Jutro i pojutrze (13 i 14 maja) w godzinach 10-14 punkt będzie działał w Galerii Sanowej.
  Data publikacji: 12-05-2021 12:29
 • WAŻNE - 17 maja otwarcie nowego Punktu Szczepień Populacyjnych w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  W poniedziałek, 17 maja br., rozpocznie działalność Punkt Szczepień Populacyjnych przy ul. Ratuszowej 1. Będzie się on mieścił w obecnym budynku Urzędu Miejskiego, w sali gimnastycznej byłej szkoły. Powstanie punktu możliwe było dzięki współpracy samorządu miasta Przemyśla i Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.
  Data publikacji: 09-05-2021 06:34
 • Stopniowe luzowanie obostrzeń w maju

  harmonogram uchylania obostrzeń w formie graficznej - powtórzenie tekstu z komunikatu
  Jak stwierdził na dzisiejszej (28 kwietnia) konferencji prasowej Premier Mateusz Morawiecki dane epidemiologiczne z ostatnich dni pozwalają "z optymizmem patrzeć w przyszłość". Rząd przedstawił plan luzowania obostrzeń związanych z pandemią i odmrażania gospodarki. Możliwe, że od 15 maja pożegnamy się z maseczkami na świeżym powietrzu. Wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej. 
  Data publikacji: 28-04-2021 11:44
 • Szczepimy się w Wojewódzkim Szpitalu im. św. Ojca Pio

  lekarz i pielęgniarka przyjmujący w punkcie szczepień
  Jak informuje Wojewódzki Szpital w Przemyślu od kilku dni działa tutaj punkt szczepień przeciw covid-19 mieszczący się przy poradniach obok wejścia głównego. W placówce przy ul. Monte Cassino szczepienie odbywa się produktem firm Pfizer/BioNTech, a na obecny tydzień są jeszcze wolne miejsca dla chętnych. Punkt czynny jest 6 dni w tygodniu.
  Data publikacji: 26-04-2021 10:51
 • Szczepienia przeciw COVID-19 w dawnym Kinie „Bałtyk”

  Brak opisu obrazka
  Centrum Medyczne Medyk w Przemyślu przypomina, że w budynku mieszczącym się przy ulicy Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II 2/2 (dawna siedziba Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, a jeszcze wcześniej Kina Bałtyk) realizowane są szczepienia przeciw COVID-19.
  Data publikacji: 21-04-2021 14:47
 • Nie straszmy, ale WSPIERAJMY i AKTYWIZUJMY seniorów!

  Brak opisu obrazka
  „Lęk, panika, izolacja, bezruch psychiczny i fizyczny jest i będzie dla seniorów o wiele groźniejszy niż sam wirus” - wielokrotnie apelowali eksperci Głosu Seniora, m.in. Przewodniczący Rady Programowej Głosu Seniora, geriatra i dyrektor Szpitala MSWiA w Krakowie, dr Krzysztof Czarnobilski i psychogeriatrzy ...
  Data publikacji: 14-04-2021 10:30
 • Od 19 kwietnia otwarte żłobki i przedszkola. Hotele nieczynne do 3 maja włącznie. Rząd przedłużył pozostałe, obowiązujące obostrzenia do 25 kwietnia

  zdjęcie przedstawiające ministra zdrowia Adama Niedzielskiego przemawiającego podczas konferencji prasowej 14 kwietnia 2021 r.
  Wciąż odnotowujemy dużą liczbę zajętych respiratorów i łóżek w szpitalach, a także zgonów z powodu COVID-19. Ze względu na wydolność służby zdrowia i troskę o życie obywateli, zadecydowaliśmy o przedłużeniu większości obostrzeń do 25 kwietnia. W zakresie hoteli i noclegów dotychczasowe zasady bezpieczeństwa będą obowiązywać do 3 maja włącznie. Od 19 kwietnia otwieramy żłobki i przedszkola dla wszystkich dzieci. Dozwolony będzie także sport w obiektach sportowych na świeżym powietrzu z pewnymi ograniczeniami – czytamy dziś (14 bm.) na rządowej stronie internetowej gov.pl.
  Data publikacji: 14-04-2021 11:36
 • Potrzebujesz pomocy żywnościowej? Zadzwoń do MOPS w Przemyślu! [FILM]

  Brak opisu obrazka
  W związku z zaostrzeniem sytuacji epidemicznej, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu informuje, że udziela pomocy żywnościowej osobom objętym kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych, nieposiadającym rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby udzielić im takiego wsparcia.
  Data publikacji: 26-03-2021 12:09
 • Koronawirus. Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia

  Zdjęcie - minister zdrowia Adam Niedzielski podczas konferencji prasowej 7 kwietnia br.
  W środę, 7 kwietnia br. w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, podczas której minister zdrowia Adam Niedzielski, przedstawił aktualne dane związane z pandemią koronawirusa oraz poinformował o przedłużeniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa do 18 kwietnia.
  Data publikacji: 07-04-2021 11:47
Wersja XML