Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla

 • Do 23 sierpnia można składać wnioski do Budżetu Obywatelskiego

  Brak opisu obrazka
  Przypominamy, że do 23 sierpnia trwa zbieranie wniosków do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2022 rok. Jak co roku składamy je w formie papierowej lub elektronicznej. Pula przeznaczona na Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla na przyszły rok wynosi 2.100.000 zł, a projekty podobnie jak w ubiegłych latach mogą być składane do jednej z trzech kategorii: ogólnomiejskiej, osiedlowej i na działania o charakterze prospołecznym, kulturalnym, oświatowym lub sportowym.
  Data publikacji: 06-08-2021 10:11
 • Wkrótce rusza Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla 2022 !

  Brak opisu obrazka
  30 lipca 2021 r. rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla ! 
  Data publikacji: 06-07-2021 13:28
 • Fort Trails już w czerwcu

  Trasy Fort Trails podczas budowy
  Trwają prace przy budowie tras rowerowych na terenach przylegających do stoku narciarskiego. Od teraz będą znane pod nazwą Fort Trails, a  profesjonaliści i zupełni amatorzy będą się mogli nimi cieszyć już w czerwcu. A wszystko to dzięki temu, że na odcinku od górnej stacji wyciągu narciarskiego, aż do ulicy Sanockiej powstanie sześć zróżnicowanych, a więc dostępnych dla rowerzystów o różnym stopniu umiejętności, tras:  trasa zielona, niebieska, czerwona, fioletowa, czarna i żółta.
  Data publikacji: 28-04-2021 14:24
 • Boisko przy POSiRze oficjalnie otwarte

  zdjęcie nowego boiska z bramkami, w tle uczestnicy otwarcia
  Niedawno zakończona inwestycja pn. Boisko wielofunkcyjne przy Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji doczekała się oficjalnego, chociaż bardziej symbolicznego otwarcia ze względu na zimową aurę. 10 grudnia na tym nowym obiekcie sportowym i rekreacyjnym w naszym mieście Prezydent Miasta Wojciech Bakun oraz Dyrektor POSiRu Greta Ostrowska spotkali się z Przewodniczącą Zarządu Osiedla Nr 16 "Mickiewicza" Moniką Skut oraz pozostałymi członkami Zarządu.
  Data publikacji: 10-12-2020 14:07
 • Ogłoszenie wyników głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2021 rok

  Brak opisu obrazka
  Ogłoszenie wyników głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2021 rok.    
  Data publikacji: 06-11-2020 15:40
 • Budowa boiska przy POSiRze zakończona!

  widok na boisko przez siatkę bramki
  Zakończyły się prace przy kolejnej inwestycji realizowanej w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok. Tym razem jest to boisko wielofunkcyjne przy Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Koszt przedsięwzięcia to 529 433,25 zł.
  Data publikacji: 03-11-2020 15:45
 • Kolejne dwie inwestycje z BO 2020 zakończone

  elementy placu zabaw i siłowni na Lipowicy
  W październiku zakończyły się prace przy dwóch kolejnych inwestycjach, które zwyciężyły w ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim Miasta Przemyśla. Na terenie Osiedla "Winna Góra" był to projekt "Osiedlowa Baza Rekreacji", a na "Lipowicy" - "Modernizacja placu zabaw wraz z budową siłowni zewnętrznej na terenie osiedla Lipowica".
  Data publikacji: 21-10-2020 14:36
 • [AKTUALIZACJA] Budżet Obywatelski 2021 – głosowanie zakończone. Czas na liczenie głosów

  Brak opisu obrazka
  O północy, 22 września br., rozpoczęło się wielkie głosowanie na projekty, zgłoszone w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla. Głosować można było drogą elektroniczną – za pośrednictwem miejskiej strony internetowej albo tradycyjnie. Karty oraz urna do głosowania czekały na przemyślan w holu Urzędu Miejskiego oraz – w wybranych dniach – w punktach strategicznych na największych osiedlach w mieście.
  Data publikacji: 12-10-2020 10:22
 • Mieszkańcy głosują na osiedlach na projekty BO

  dziecko wrzucające kartę do urny
  W piątek 25 września mieszkańcy osiedli "Winna Góra" i "Krakowskie", a we wtorek 29 września osiedla "Kruhel Wielki" mieli możliwość oddawania głosów na wybrane przez siebie projekty Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2021 rok w lokalach przygotowanych przez zarządy osiedli. To pomysł Biura Prezydenta Miasta na dotarcie do tych mieszkańców, którzy nie mają możliwości zagłosowania przez naszą stronę internetową lub po prostu wolą taką, tradycyjną formę głosowania. Już dzisiaj nasi pracownicy pojawią się w hali sportowej przy ulicy Adama Mickiewicza 30. Mieszkańców osiedla "Mickiewicza" zapraszamy tutaj od godziny 16.30.
  Data publikacji: 30-09-2020 13:46
 • Powstaje boisko wielofunkcyjne przy ul. Mickiewicza

  Brak opisu obrazka
  W pobliżu siedziby Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. A. Mickiewicza trwają prace, których efektem będzie powstanie boiska wielofunkcyjnego. Będzie ono służyć nie tylko mieszkańcom osiedla, ale wszystkim przemyślanom. Zakończenie inwestycji jest przewidziane na 15 października.
  Data publikacji: 24-09-2020 15:00
Wersja XML