Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gospodarka

 • Zmiany w organizacji ruchu na odcinku od m. Przemyśl do przejścia granicznego w Medyce

  DK28 Przemyśl-Medyka. Fot. Archiwum GDDKiA Oddział w Rzeszowie
  W związku z pracami prowadzonymi w ramach rozbudowy drogi krajowej nr 28 wykonawca zadania Eurovia Polska informuje, że w ostatnim tygodniu września i na początku października 2021 planowane są zmiany w tymczasowej organizacji ruchu na odcinku od m. Przemyśl do przejścia granicznego w Medyce.
  Data publikacji: 27-09-2021 14:49
 • Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

  Brak opisu obrazka
  W dniach 16-22 września obchodzony jest Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. 
  Data publikacji: 21-09-2021 15:30
 • Tymczasowe zamknięcie ul. Bielskiego dla autobusów

  Brak opisu obrazka
  Gmina Miejska Przemyśl jako Organizator publicznego transportu zbiorowego informuje, że w dniach 15 i 16 września 2021r. ulica Bielskiego na odcinku od przystanku Bielskiego Kościół do skrzyżowania z ulicą Grunwaldzką zostanie zamknięta dla ruchu autobusów (kładzenie ostatecznej nawierzchni asfaltowej).
  Data publikacji: 13-09-2021 08:45
 • Nabór wniosków w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych

  Brak opisu obrazka
  Dotacje na szkolenia pracowników przedsiębiorstw - nabór w ramach projektu PARR S.A. pt. ,,Fundusz Usług Rozwojowych"
  Data publikacji: 07-09-2021 12:13
 • Wyniki naboru na listę rezerwową do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” - Poddziałanie 3.3.1 RPO WP (kotły na gaz)

  baner promujący akcję z grafiką podzieloną na pół - po prawej tęcza i drzewo z zieloną koroną w kształcie twarzy, po lewej dymiący komin i drzewo z koroną w kształcie twarzy bez liści
Tekst: "Ekologiczny Przemyśl" - wymieniamy źródła ciepła 
Wymiana kotłów C.O. dotacja do 85%
loga programu, Miasta Przemyśl, województwa Podkarpackiego i Unii Europejskiej
  Poniżej prezentujemy listę rezerwową budynków/lokali zakwalifikowanych do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” w zakresie Poddziałania 3.3.1 RPOW WP na lata 2014-2010 (kotły na gaz).
  Data publikacji: 06-09-2021 08:29
 • Po raz drugi o transformacji energetycznej miast – zapraszamy na seminarium FRL

  Infografika: XXII seminarium FRL
  Samorządy muszą obecnie szukać rozwiązań w obszarze odnawialnych, czystych i zielonych technologii. Dlatego zapraszamy na drugie już seminarium FRL poświęcone transformacji energetycznej miast. Związek Miast Polskich zaprasza na kolejne XXII seminarium online Forum Rozwoju Lokalnego (FRL) pt. „Transformacja energetyczna polskich miast II”, które odbędzie się 9 września br.
  Data publikacji: 06-09-2021 07:19
 • e-faktura przyjęta przez Radę Ministrów

  Brak opisu obrazka
  W pierwszej fazie wdrażania e-faktury, polscy przedsiębiorcy będą z niej korzystać dobrowolnie. Będzie ona działała, jako jedna z dopuszczonych form dokumentowania sprzedaży, obok faktur papierowych i obecnie już występujących w obrocie gospodarczym faktur elektronicznych. W 2023 r. korzystanie z e-faktury stanie się obligatoryjne.
  Data publikacji: 01-09-2021 07:54
 • Cyberbezpieczna firma – mamy poradnik!

  Cyberbezpieczna Firma - Poradniki
  Jednym z największych obecnie wyzwań dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw jest zapewnienie cyberbezpieczeństwa. Cyberbezpieczne działanie w świecie cyfrowym to klucz do sukcesu każdego MŚP. Sprawdźcie, jak skutecznie dbać o bezpieczeństwo firmy w sieci.
  Data publikacji: 31-08-2021 14:12
 • Ulga na zakup kas wirtualnych – objaśnienia podatkowe

  Infografika do artykułu
  Kasa wirtualna to kasa fiskalna w postaci aplikacji, instalowana na tablecie, smartfonie lub laptopie. Kasą jest zatem oprogramowanie, a nie urządzenie, na którym jest ona zainstalowana. Kasy wirtualne stosować mogą podatnicy działający przede wszystkim w branżach transportowej, hotelarskiej czy gastronomicznej, tj. wskazanych w rozporządzeniu w sprawie grup podatników lub rodzajów czynności, w odniesieniu do których możliwe jest używanie kas wirtualnych.
  Data publikacji: 16-08-2021 07:27
 • Konsultacje społeczne Regionalnej Strategii Innowacji na lata 2021-2030

  Brak opisu obrazka
  Samorząd Województwa Podkarpackiego rozpoczyna konsultacje społeczne Regionalnej Strategii Innowacji na lata 2021-2030 (RSI WP). Jest to dokument nowej generacji, który zakłada partnerski system wspierania podmiotów gospodarczych, przedsiębiorczości, start-upów, podnoszenie kompetencji zawodowych, promocję idei innowacyjności.
  Data publikacji: 06-08-2021 13:38
Wersja XML