Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Inwestycje

 • Przypominamy o utrudnieniach na Siemiradzkiego

  zdjęcie remontu ulicy, robotnicy, sprzęt budowlany
  17 listopada br. (czwartek) t kolejny dzień utrudnień na ulicy Siemiradzkiego spowodowany trwającym tam remontem ulicy. Zgodnie z informacją uzyskaną od wykonawcy robót nastąpi​​​​ całkowite zamknięcie ulicy (od skrzyżowania z ulicą Dworskiego do skrzyżowania z ulicą Mickiewicza) od godziny 8:00 do godzin popołudniowych.
  Data publikacji: 16-11-2022 15:01
 • Nowy most kolejowy w Przemyślu wpisany w historyczne konstrukcje

  Wizualizacja nowego mostu umieszczona w panoramie miasta
  Nowy kolejowy most w Przemyślu nad Sanem usprawni transport kolejowy. W listopadzie rozpoczynają się prace, których efektem będzie nowa przeprawa. Projekt pozwala zachować historyczne konstrukcje. Inwestycja PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. współfinansowana ze środków unijnych POIiŚ, warta jest ponad 60 mln zł netto.
  Data publikacji: 03-11-2022 13:47
 • Znamy wyniki głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla 2023 [WIDEO]

  Budżet Obywatelski 2023.jpeg
  Zgodnie z harmonogramem Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego zakończyła dzisiaj (26 października) swoją pracę. Tym samym możemy podać oficjalne wyniki głosowania mieszkańców Przemyśla na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2023 rok. Przypomnijmy, że do ustalonego terminu wpłynęło 73 propozycje zadań (I kategoria – 7 projektów, II kategoria – 35 projektów, III kategoria – 31 projektów).W wyniku przeprowadzonej weryfikacji formalno - prawnej Komisja zaakceptowała 56 projektów zadań i odrzuciła wraz z uzasadnieniem 17 projektów zadań:
  Data publikacji: 26-10-2022 16:13
 • Projekt Ekologiczny Przemyśl

  DSC_9688.jpeg
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miasta Przemyśla oczekujących bezpiecznego, niezawodnego i efektywnego źródła ciepła jakim jest ciepło systemowe a także wpisując się w politykę proekologiczną mającą na celu poprawę powietrza w naszym mieście (poprzez m.in. likwidację  palenisk na paliwa stałe i tym samym redukcję niskiej emisji) w roku bieżącym do sieci ciepłowniczej MPEC Przemyśl przyłączone zostaną kolejne 22 budynki.
  Data publikacji: 20-10-2022 13:26
 • Kolejny etap prac projektowych obiektu basenowego 

  DSC_1814.jpeg
  Prace projektowe nad zadaniem  "Budowa wielofunkcyjnego obiektu basenowego w Przemyślu". We wtorek 19.10 w Urzędzie Miejskim odbyły się konsultacje z udziałem  zespołu projektowego na czele z dr. inż. arch. Mateuszem Maneckim, pracownikami urzędu odpowiedzialnymi za prowadzenie inwestycji na czele z Panią naczelnik wydziału inwestycji Beatą Bielecką, radnymi Rady Miejskiej w Przemyślu; Robertem Balem, Jerzym Krużelem, Ewą Sawicką, Pawłem Zastrowskim oraz Marcinem Kowalskim, a także zespołem POSIR na czele z dyrektor Gretą Ostrowską.
  Data publikacji: 19-10-2022 10:24
 • Utrudnienia na przejazdach/przejściach kolejowych przy ulicach Mickiewicza i Obozowa

  Nowy przystanek kolejowy Pikulice i tory kolejowe
  Szybko postępujące prace przy realizacji inwestycji "Remont linii kolejowej nr 102 Przemyśl Bakończyce - Malhowice" wiążą się z częściowymi utrudnieniami dla przechodniów i kierowców. Od 21 października takich utrudnień można się spodziewać na przejazdach kolejowych przy ul. Mickiewicza i Obozowej. 
  Data publikacji: 18-10-2022 14:45
 • Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla - liczymy głosy

  Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego otwiera urnę z głosami
  O północy z piątku na sobotę (14/15 października) zakończyło się głosowanie na zgłoszone przez mieszkańców projekty, które będą realizowane w przyszłym roku w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla. Dzisiaj (17 października) Komisja ds. BO rozpoczęła liczenie głosów oddanych w formie tradycyjnej, papierowej. 
  Data publikacji: 17-10-2022 14:53
 • Kolejne inwestycje w mieście

  money-2724241_960_720.jpeg
  Z końcem tygodnia mamy dla naszych mieszkańców kolejne bardzo dobre wieści. Otrzymaliśmy informacje, że złożone przez nas wnioski o dofinansowanie zostały pozytywnie rozpatrzone. Dzięki nim uda się zakupić samochód osobowy, który przeznaczony będzie na potrzeby Centrum Administracyjnego do obsługi placówek szkolno-wychowawczych.
  Data publikacji: 14-10-2022 13:45
 • Kolejne inwestycje na Przemyskim Rynku 

  DSC_1468.jpeg
  Sukcesywnie odnawiane elewacje przemyskich kamienic, a także prowadzone od dłuższego czasu prace  w północno-wschodniej części Rynku to największe działania prowadzone przez Samorząd w celu poprawienia estetyki centrum miasta. 
  Data publikacji: 14-10-2022 08:34
 • Zaczęła się wymiana nawierzchni placu zabaw przy SOSW Nr 1 [fotorelacja]

  plac_zabaw_1.jpeg
  Trwają prace przy wymianie nawierzchni placu zabaw przy SOSW Nr 1 na ul. Dworskiego 104. Remont nawierzchni jest możliwy dzięki wygranemu projektowi w Budżecie Obywatelskim na 2022 rok.
  Data publikacji: 10-10-2022 15:15
Wersja XML