Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Inwestycje

 • Najbliższe plany remontowe Zarządu Dróg Miejskich

  Brak opisu obrazka
  Przemyski Zarząd Dróg Miejskich w najbliższych tygodniach planuje rozpoczęcie kilku projektów remontowo - inwestycyjnych na naszych drogach. Największe i najdroższe zdanie to przebudowa ulicy Mierosławskiego. W II połowie czerwca rozpocznie się także znakowanie poziome ulic w Przemyślu. 
  Data publikacji: 14-06-2021 14:34
 • Dolna kolej linowa będzie remontowana

  Brak opisu obrazka
  Na sesji Rady Miejskiej w Przemyślu 17 maja br. radni jednogłośnie podjęli decyzję o przyznaniu dotacji celowej na remont inwestycyjny dolnej kolejki linowej na przemyskim stoku. Przyznana na ten cel kwota wynosi 400 tysięcy złotych, natomiast 160 tysięcy złotych Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji wniesie z własnego budżetu. Łączna kwota inwestycji wyniesie więc 560 tysięcy złotych. Oznacza to że już w czerwcu POSiR-owi  uda się uruchomić dolną kolej linową, która jest nieodłącznym elementem trasy przemyskiego stoku.
  Data publikacji: 27-05-2021 14:16
 • Zmiana organizacji ruchu na drodze do Medyki

  Prace na Drodze Krajowej 28 z lotu ptaka
  Główny wykonawca rozbudowy Drogi Krajowej 28 na odcinku Przemyśl - Medyka informuje kierowców o zmianie organizacji ruchu na tym odcinku, która zostanie wprowadzona już 26 maja br.
  Data publikacji: 25-05-2021 12:18
 • MPEC inwestuje!

  budowa sieci ciepłowniczej w pobliżu Mostu Brama Przemyska
  Oprócz realizowanej od ubiegłego roku przez PGNiG Termika budowy gazowego układu kogeneracyjnego w Przemyślu, czyli nowej elektrociepłowni zasilanej gazem, w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej trwają inne inwestycje. Plan inwestycyjny spółki na ten rok to 7, 8 mln złotych. 
  Data publikacji: 11-05-2021 11:35
 • Fort Trails już w czerwcu

  Trasy Fort Trails podczas budowy
  Trwają prace przy budowie tras rowerowych na terenach przylegających do stoku narciarskiego. Od teraz będą znane pod nazwą Fort Trails, a  profesjonaliści i zupełni amatorzy będą się mogli nimi cieszyć już w czerwcu. A wszystko to dzięki temu, że na odcinku od górnej stacji wyciągu narciarskiego, aż do ulicy Sanockiej powstanie sześć zróżnicowanych, a więc dostępnych dla rowerzystów o różnym stopniu umiejętności, tras:  trasa zielona, niebieska, czerwona, fioletowa, czarna i żółta.
  Data publikacji: 28-04-2021 14:24
 • Ulica Bielskiego w Przemyślu - roboty drogowe

  Brak opisu obrazka
  Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu informuje, że w ramach zadania pn.: "Remont nawierzchni jezdni i chodników ul. M. Bielskiego od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do skrzyżowania z ul. gen. Władysława Sikorskiego w Przemyślu" w okresie od 15 marca 2021r. do 31 grudnia 2021r. zostanie wprowadzona zatwierdzona przez Prezydenta Miasta Przemyśla organizacja ruchu drogowego na czas realizacji robót. Przedmiotowa zmiana polega na wprowadzeniu ruchu wahadłowego na poszczególnych odcinkach remontowanej ulicy. Z uwagi na prowadzone prace remontowe w ciągu ulicy Bielskiego mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym oraz zakłócenia w punktualności autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Przemyślu. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
  Data publikacji: 17-03-2021 11:34
 • Zbliża się termin zakończenia naboru na listę rezerwową do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”

  baner promujący akcję z grafiką podzieloną na pół - po prawej tęcza i drzewo z zieloną koroną w kształcie twarzy, po lewej dymiący komin i drzewo z koroną w kształcie twarzy bez liści
Tekst: "Ekologiczny Przemyśl" - wymieniamy źródła ciepła 
Wymiana kotłów C.O. dotacja do 85%
loga programu, Miasta Przemyśl, województwa Podkarpackiego i Unii Europejskiej
  UWAGA !!! Prezydent Miasta Przemyśla informuje o  zbliżającym się terminie zakończenia naboru na listę rezerwową do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”  w zakresie instalacji dotyczących ciepła sieciowego.
  Data publikacji: 01-04-2021 14:55
 • AKTUALIZACJA - Ulica Bielskiego w Przemyślu - roboty drogowe

  Brak opisu obrazka
  Data publikacji: 01-04-2021 08:52
 • Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Bielskiego

  Brak opisu obrazka
  W związku z planowanym rozpoczęciem prac remontowych nawierzchni jezdni i chodników ul. Bielskiego od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do skrzyżowania z ul. Gen. Władysława Sikorskiego informujemy, że od dnia 15.03.2021 r. do dnia 31.12.2021 r. w w/w lokalizacji zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu drogowego.
  Data publikacji: 12-03-2021 12:48
 • Trwa rozbudowa Sądu Okręgowego w Przemyślu. To największa tego typu inwestycja na Podkarpaciu

  Wystąpienie Wiceministra Sprawiedliwości Marcina Warchoła.
  1 dnia lutego br. w gmachu Sądu Rejonowego przy ulicy Mickiewicza w Przemyślu odbyła się konferencja prasowa Wiceministra Sprawiedliwości Marcina Warchoła. Spotkanie było niejako podsumowaniem etapu przygotowania oraz rozpoczęcia realizacji zadania pn.: „Rozbudowa budynku Sądu Rejonowego w Przemyślu”.
  Data publikacji: 01-02-2021 14:32
Wersja XML