Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Inwestycje

 • Fort Trails już w czerwcu

  Trasy Fort Trails podczas budowy
  Trwają prace przy budowie tras rowerowych na terenach przylegających do stoku narciarskiego. Od teraz będą znane pod nazwą Fort Trails, a  profesjonaliści i zupełni amatorzy będą się mogli nimi cieszyć już w czerwcu. A wszystko to dzięki temu, że na odcinku od górnej stacji wyciągu narciarskiego, aż do ulicy Sanockiej powstanie sześć zróżnicowanych, a więc dostępnych dla rowerzystów o różnym stopniu umiejętności, tras:  trasa zielona, niebieska, czerwona, fioletowa, czarna i żółta.
  Data publikacji: 28-04-2021 14:24
 • AKTUALIZACJA - Ulica Bielskiego w Przemyślu - roboty drogowe

  Brak opisu obrazka
  Data publikacji: 01-04-2021 08:52
 • Zbliża się termin zakończenia naboru na listę rezerwową do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”

  baner promujący akcję z grafiką podzieloną na pół - po prawej tęcza i drzewo z zieloną koroną w kształcie twarzy, po lewej dymiący komin i drzewo z koroną w kształcie twarzy bez liści
Tekst: "Ekologiczny Przemyśl" - wymieniamy źródła ciepła 
Wymiana kotłów C.O. dotacja do 85%
loga programu, Miasta Przemyśl, województwa Podkarpackiego i Unii Europejskiej
  UWAGA !!! Prezydent Miasta Przemyśla informuje o  zbliżającym się terminie zakończenia naboru na listę rezerwową do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”  w zakresie instalacji dotyczących ciepła sieciowego.
  Data publikacji: 01-04-2021 14:55
 • Ulica Bielskiego w Przemyślu - roboty drogowe

  Brak opisu obrazka
  Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu informuje, że w ramach zadania pn.: "Remont nawierzchni jezdni i chodników ul. M. Bielskiego od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do skrzyżowania z ul. gen. Władysława Sikorskiego w Przemyślu" w okresie od 15 marca 2021r. do 31 grudnia 2021r. zostanie wprowadzona zatwierdzona przez Prezydenta Miasta Przemyśla organizacja ruchu drogowego na czas realizacji robót. Przedmiotowa zmiana polega na wprowadzeniu ruchu wahadłowego na poszczególnych odcinkach remontowanej ulicy. Z uwagi na prowadzone prace remontowe w ciągu ulicy Bielskiego mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym oraz zakłócenia w punktualności autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Przemyślu. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
  Data publikacji: 17-03-2021 11:34
 • Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Bielskiego

  Brak opisu obrazka
  W związku z planowanym rozpoczęciem prac remontowych nawierzchni jezdni i chodników ul. Bielskiego od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do skrzyżowania z ul. Gen. Władysława Sikorskiego informujemy, że od dnia 15.03.2021 r. do dnia 31.12.2021 r. w w/w lokalizacji zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu drogowego.
  Data publikacji: 12-03-2021 12:48
 • Trwa rozbudowa Sądu Okręgowego w Przemyślu. To największa tego typu inwestycja na Podkarpaciu

  Wystąpienie Wiceministra Sprawiedliwości Marcina Warchoła.
  1 dnia lutego br. w gmachu Sądu Rejonowego przy ulicy Mickiewicza w Przemyślu odbyła się konferencja prasowa Wiceministra Sprawiedliwości Marcina Warchoła. Spotkanie było niejako podsumowaniem etapu przygotowania oraz rozpoczęcia realizacji zadania pn.: „Rozbudowa budynku Sądu Rejonowego w Przemyślu”.
  Data publikacji: 01-02-2021 14:32
 • Ukończono kolejną inwestycję w ramach BO2020 na Osiedlu nr 8 ,,Rogozińskiego"

  Brak opisu obrazka
  W ubiegłym tygodniu zakończono prace i oddano do użytku kolejną inwestycję w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla 2020. Inwestycja pt. ,,Górka saneczkowa nad Sanem" zlokalizowana jest przy Wybrzeżu Ferdynanda Focha w bezpośrednim sąsiedztwie niedawno oddanej do użytku inwestycji pt. ,,Urządzenia do Street Workout - dbanie o zdrowie i doskonalenie sprawności fizycznej dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych" i ścieżki pieszo-rowerowej.
  Data publikacji: 21-12-2020 12:54
 • Trwają rozmowy w sprawie realizacji programu „Mieszkanie dla rozwoju"

  Spotkanie włodarzy w sprawie programu "Mieszkanie dla rozwoju". Uczestnicy: Prezydent Wojciech Bakun, Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski, Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Paweł Pazdan oraz Wójt Gminy Medyka Marek Iwasieczko, a także Skarbnik naszego miasta Monika Czuryk
  Po popisaniu w ubiegłym miesiącu porozumienia określającego ramy współpracy Krajowego Zasobu Nieruchomości i Gminy Miejskiej Przemyśl w zakresie realizacji inwestycji mieszkaniowej przyszedł czas na konkretne rozmowy w tej sprawie. 14 grudnia br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się spotkanie Wiceprezesa Krajowego Zasobu Nieruchomości Michała Sroki z włodarzami gmin z naszego regionu, które podobnie jak Przemyśl przystąpiły do programu: Sanoka, Mielca oraz Gminy Medyka.
  Data publikacji: 14-12-2020 15:42
 • Zakończono inwestycję w ramach BO 2020 na Osiedlu nr 8 ,,Rogozińskiego"

  urządzenia Street work out, tablica z regulaminem placu
  10 grudnia 2020 br. zakończono prace i oddano do użytku kolejną inwestycję w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla 2020. Nowa inwestycja pt. ,,Urządzenia do Street Workout - dbanie o zdrowie i doskonalenie sprawności fizycznej dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych" zlokalizowana jest przy Wybrzeżu Ferdynanda Focha w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżki pieszo-rowerowej.
  Data publikacji: 10-12-2020 14:38
 • Boisko przy POSiRze oficjalnie otwarte

  zdjęcie nowego boiska z bramkami, w tle uczestnicy otwarcia
  Niedawno zakończona inwestycja pn. Boisko wielofunkcyjne przy Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji doczekała się oficjalnego, chociaż bardziej symbolicznego otwarcia ze względu na zimową aurę. 10 grudnia na tym nowym obiekcie sportowym i rekreacyjnym w naszym mieście Prezydent Miasta Wojciech Bakun oraz Dyrektor POSiRu Greta Ostrowska spotkali się z Przewodniczącą Zarządu Osiedla Nr 16 "Mickiewicza" Moniką Skut oraz pozostałymi członkami Zarządu.
  Data publikacji: 10-12-2020 14:07
Wersja XML