Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kultura

 • Na przemyskim Zamku Kazimierzowskim gościło - RADIO BIWAK

  Brak opisu obrazka
  „Radio Biwak” czyli letnia audycja Polskiego Radia Rzeszów na antenie jest już od 30 lat. Każda edycja to wielka przygoda dla stałych słuchaczy i możliwość zapoznania się z nowinkami regionalnego świata kultury, edukacji i spraw gospodarczych. Biwakowy camper w tym roku przemierza nasz region z hasłem „Radio Biwak jedziemy...”.
  Data publikacji: 27-07-2021 07:23
 • Prace dyplomowe studentów Projektowania Graficznego i Architektury Wnętrz

  Brak opisu obrazka
  Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej i Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska zaprasza na wystawę i pokaz filmowy.
  Data publikacji: 23-07-2021 12:08
 • ,,Pod niebem Przemyśla" - Recital na Zamku Kazimierzowskim

  Brak opisu obrazka
  Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ,,Zamek" pragnie zaprosić na recital najpiękniejszych arii operowych pn. ,,Pod niebem Przemyśla".
  Data publikacji: 22-07-2021 09:03
 • Spotkanie z Anną Seniuk w Przemyskiej Bibliotece Publicznej

  Brak opisu obrazka
  Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Anną Seniuk, znakomitą aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, a także profesor Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.
  Data publikacji: 21-07-2021 08:04
 • Inauguracja XXI MIĘDZYNARODOWEGO PRZEMYSKIEGO FESTIWALU SALEZJAŃSKIE LATO – laureaci konkursów pianistycznych

  Brak opisu obrazka
  Salezjańskie Lato A.D. 2021 rozpoczęte. Pierwszy, inauguracyjny koncert imprezy, która nawiązuje do tradycji Salezjańskiej Szkoły Organistowskiej i jest kontynuacją wielowiekowej działalności muzycznej kultywowanej w Przemyślu odbył się na scenie Zamku Kazimierzowskiego.
  Data publikacji: 19-07-2021 13:14
 • XXI Międzynarodowy Przemyski Festiwal SALEZJAŃSKIE LATO

  Plakat Festiwalu z logo wydarzenia
  Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK serdecznie zaprasza na XXI Międzynarodowy Przemyski Festiwal SALEZJAŃSKIE LATO. Nawiązuje on do tradycji Salezjańskiej Szkoły Organistowskiej i jest kontynuacją wielowiekowej działalności muzycznej kultywowanej w Przemyślu. Tegoroczna, dwudziesta pierwsza  już edycja składa się z dziesięciu koncertów i trwa od 18 lipca do 4 sierpnia.
  Data publikacji: 15-07-2021 13:47
 • Wystawa na poprawę nastroju...

  Fotografia z wystawy
  Podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Archiwów została otwarta plenerowa wystawa "Nic tak nie poprawia humoru, jak dobra fryzura...Fryzury damskie i męskie zatrzymane na fotografiach z zasobu Archiwum Państwowego w Przemyślu".
  Data publikacji: 16-07-2021 12:35
 • Wystawa Jan Lebenstein 1930 – 1999

  Brak opisu obrazka
  Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Jan Lebenstein 1930-1999. Wydarzenie odbędzie się 16 lipca 2021 roku o godzinie 18.00 w budynku głównym Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Wystawa zorganizowana została przez Państwową Galerię Sztuki w Sopocie we współpracy z Agencją Zegart.
  Data publikacji: 16-07-2021 12:23
 • Niedziela z radiem ZET

  Uczestnicy konkursu Radia ZET - widok z góry
  W niedzielne przedpołudnie (11 lipca) bawiliśmy się z radiem ZET na przemyskim Rynku. Promocja Przemyśla na antenie radia trwała cały tydzień, ale to w niedzielę słuchacze z całej Polski mogli usłyszeć rozmowy nadawane z naszego miasta, a audycję prowadził popularny i znany Kamil Nosel. Radiowcy prowadzący "Aktywne Lato z Radiem ZET" "angażowali przechodzących przez Rynek do wspólnych zabaw i rywalizacji, jak np. zmienianie koła na czas w stojącym przy namiocie radia odrestaurowany czerwonym maluchu, który zostanie zlicytowany podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
  Data publikacji: 14-07-2021 13:23
 • Przemyski Szlak Filmowy oficjalnie otwarty

  stand reklamujący szlak filmowy przy schodach rycerskich
  Po Jaśliskach, które są pierwszym przystankiem na trasie Podkarpackiego Szlaku Filmowego, w tym roku przyszedł czas, aby przybliżyć mieszkańcom i turystom uroki filmowego Przemyśla. 10 i 11 lipca wspólnie z inicjatorami i głównymi organizatorami, czy Podkarpacką Komisją Filmową oficjalnie otworzyliśmy Podkarpacki Szlak Filmowy w Przemyślu i po raz pierwszy zaprosiliśmy do wyruszenia jego trasą.   
  Data publikacji: 14-07-2021 11:04
Wersja XML