Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapraszamy na Wielki Piknik Podaruj Dzieciom Wakacje

Już po raz siódmy w dniu 1 czerwca br. Fundacja Życia Podkarpackiego „Podaruj Dzieciom Radość” oraz służby mundurowe Przemyśla i okolic organizują Wielki Piknik Charytatywny Podaruj Dzieciom Wakacje pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Dzięki sześciu edycjom tej imprezy na letni wypoczynek wyjechało łącznie 277 dzieci z biednych rodzin z Przemyśla i okolic.
To wydarzenie plenerowe na dobre wpisało się w kalendarz imprez Miasta Przemyśla, rok rocznie przybywa zarówno darczyńców jak i uczestników tego wielkiego charytatywnego pikniku. Familijny charakter imprezy to mnóstwo atrakcji dla każdego. Organizatorzy co roku zapewniają uczestnikom szereg atrakcji, m in.: rozgrywki sportowe, pokazy sprzętu militarnego, policyjnego i strażackiego, prezentacje działań służb mundurowych biorących udział w festynie, pokazy paralotni i modeli latających, wesołe miasteczko (zamek, zjeżdżalnia, samochody itp.), paintball, przejażdżki kucykami i samochodami terenowymi, loterię fantową (2000 losów - każdy wygrywający), występ gwiazdy wieczoru oraz występy lokalnych dziecięcych i młodzieżowych zespołów wokalno-tanecznych, konkursy zręcznościowe, zabawy ruchowe i wiele, wiele innych. O godzinie 19.00 na scenie wystąpi gwiazda wieczoru Zespół RAMOLSI. Jeden z najlepszych, najbardziej rozpoznawalnych zespołów coverowych na polskiej scenie muzycznej. Jest to zasługa żywiołowych koncertów, strojów z epoki oraz stylowych peruk. Ramolsi to jedna z Gwiazd Olimpijskiego Lata z Radiem w 2004 roku. Od tamtej pory zagrali kilkadziesiąt koncertów w całym kraju. Ramolsi wykonują największe przeboje lat 70. i 80. w nowych rock’n’rollowych aranżacjach. Zespół tworzą doświadczeni i dojrzali muzycy pochodzący z rejonu Górnego Śląska.
Gościem honorowym tegorocznej edycji będzie Jerzy Piotr Podbrożny – polski piłkarz, napastnik. Właśnie w Przemyślu meczem Legia Warszawa – Polna, Polonia Przemyśl zakończy futbolową karierę. Początek meczu o godzinie 14.30. Na dzień przed piknikiem w sobotę 31 maja br. o godzinie 19.00 na przemyskim Rynku odbędzie się otwarte spotkanie z gościem specjalnym Jerzym Podbrożnym, na które serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta.
W imieniu organizatorów Fundacji Życia Podkarpackiego „Podaruj Dzieciom Radość” serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie.


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miast
a

PDFPobierz szczegółowy program VII Wielkiego Pikniku Podaruj Dzieciom Wakacje.

JPGZapraszamy na Wielki Piknik Podaruj Dzieciom Wakacje

Wersja XML