Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Targi Przemyskie – Edukacja Praca Kariera - otwarte

W piątek 4 kwietnia br. o godz. 9.00 w przemyskiej Hali POSiR-u rozpoczęła się kolejna, II edycja Targów Przemyskich Edukacja Praca Kariera. Organizatorami przedsięwzięcia są lokalne instytucje rynku pracy. Wystawcami są zarówno firmy prywatne, jak i instytucje publiczne, służby mundurowe, szkoły średnie i wyższe oraz ośrodki doskonalenia i kształcenia zawodowego z terenu województwa podkarpackiego.
Otwarcia targów dokonał Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla. Głos zabrali również Pan Piotr Tomański Poseł na Sejm RP, oraz Pan Kazimierz Ziobro Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego. Prezydent w swoim wystąpieniu pogratulował Pani Iwonie Kurcz-Krawiec doskonałej organizacji drugiej już edycji tego przedsięwzięcia. Podkreślał, iż jest to wielkie wydarzenie dla całego regionu, a w szczególności dla młodzieży i ludzi aktywnie poszukujących pracy.
Dla wystawców Targi dają możliwość promocji swojej instytucji w regionie, przeprowadzenia akcji rekrutacyjnej i przedstawienia swojej oferty szerokiemu gronu zainteresowanych. Zwiedzający mają możliwość zapoznania się z wymogami dotyczącymi naboru do szkół średnich i wyższych, znalezienia dla siebie odpowiednich ofert pracy, stażu, czy praktyk, spotkania z doradcami zawodowymi i organizatorami szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGStosiko Izby Celnej w Przemyślu (79,79KB)

JPGStoisko Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej (125,22KB)

JPGZwiedzający mają możliwość zapoznania się z wymogami dotyczącymi naboru do szkół średnich i wyższych, znalezienia dla siebie odpowiednich ofert pracy, stażu, czy praktyk, spotkania z doradcami zawodowymi i organizatorami szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. (120,91KB)

JPGTargi Przemyskie – Edukacja Praca Kariera (205,48KB)

JPGStoisko Urzędu Miejskiego w Przemyślu (111,28KB)

JPGPowitanie uczestników Targów przez Panią Iwone Kurcz-Krawiec Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Przemyślu (84,99KB)

Wersja XML