Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Konkurs Wielkanocny Polska-Ukraina 2008

Krakowska Kongregacja Kupiecka, Związek Ukraińców w Polsce Odział w Przemyślu, Biuro Turystyczne Gromatur Przemyśl oraz OST Gromada zapraszają do wzięcia udziału w międzynarodowym Konkursie Wielkanocnym Polska-Ukraina 2008.
Wachlarz składanych prac jest bardzo szeroki, obejmuje  m. in.: pisanki, kraszanki, stroiki wielkanocne, kartki okolicznościowe i wyroby rękodzieła artystycznego związane z  tradycją świąt  Wielkiej Nocy w Polsce i na Ukrainie.

Konkurs Wielkanocny pod Honorowym Patronatem:

Konsula Generalnego RP we Lwowie Pana Wiesława Osuchowskiego, Konsula Generalnego Ukrainy w Lublinie Pana Ołeha Horbenkooraz Honorowego Konsula Ukrainy w Przemyślu Pana Wojciecha Inglota.Organizatorzy przyjmują prace w poniższych kategoriach:

Kategoria I
Przedszkola /po 3 prace  z jednego przedszkola/
Kategoria II
Szkoły podstawowe /po 3 prace  z jednej szkoły/
Kategoria III
Prace indywidualne /po 2 prace od jednego twórcy/

Do udziału w tym wyjątkowym konkursie zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe prowadzące swoją działalność oświatową w Polsce i na Ukrainie,  polskich i ukraińskich twórców ludowych, artystów rękodzieła oraz wszystkich tych, którzy pasjonują się tą tematyką.

Prace można składać od 01.03.2008 do 21.03.2008 w Recepcji Hotelu Gromada w Przemyślu ul. Wyb. Marsz. J. Piłsudskiego 4, tel.: 016 / 676 11 11.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 26-go marca 2008 w Holu Hotelowym godz. 14.00.

JPGNULL

JPGNULL

Wersja XML