• TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Podsumowanie spotkań konsultacyjnych dotyczących zagospodarowania Placu Rybiego

  Brak opisu obrazka
  Zakończyliśmy pracę punktu konsultacyjnego, który był pierwszą z technik przewidzianych w procesie pogłębionych konsultacji społecznych jakie prowadzi Biuro Rozwoju Miasta Przemyśla. Konsultacje są wynikiem udziału miasta Przemyśla w projekcie "Szkoła świadomego planowania przestrzennego 2.0", dzięki któremu pozyskano fundusze na ich przeprowadzenie.
  Data publikacji: 19-11-2019 13:22
 • Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy tuż, tuż. Trwają zapisy dla sprzedawców!

  Brak opisu obrazka
  Jeszcze wczoraj mieliśmy za oknem piękne lato, a już dziś z niedowierzaniem patrzymy na kalendarz. Tak! Nadszedł już czas, w którym przygotowania do tegorocznego Przemyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego nabierają tempa.
  Data publikacji: 23-10-2019 13:46
 • Zaczęły się konsultacje Strategii rozwoju województwa

  Brak opisu obrazka
  Od Przemyśla rozpoczął się cykl spotkań, na których przedstawiane są założenia projektu Strategii rozwoju województwa - Podkarpackie 2030. Mają one na celu także przeprowadzenie konsultacji zawartych w dokumencie zapisów i potrwają do 4 grudnia br. W sali audiowizualnej Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej rozmawiali o tym autorzy i konsultanci Strategii, zapraszając do dyskusji samorządowców i inne zainteresowane środowiska z naszego miasta i podprzemyskich gmin.
  Data publikacji: 15-11-2019 12:31
 • Kondolencje dla Pana Janusza Hamryszczaka

  Brak opisu obrazka
  Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko pozostaje się w czyjejś pamięci i czyimś czekaniu
  Data publikacji: 15-11-2019 12:05
 • Przemyślanie dla Niepodległej

  Brak opisu obrazka
  W zmienionej w stosunku do ubiegłych lat, bo dwudniowej formule, obchodziliśmy w Przemyślu 101. rocznicę odzyskania niepodległości. 10 i 11 listopada organizatorzy różnych wydarzeń przygotowanych z tej okazji zaprosili mieszkańców do uczczenia tego radosnego, narodowego święta na różne sposoby: oficjalnie w poprzez nabożeństwo za Ojczyznę, przed pomnikami, a także poprzez śpiew, czy zwiedzanie Przemyśla "śladami niepodległości" pieszo i na rowerze, a nawet kąpiel w sanie z "biało-czerwoną" przez przemyskie morsy.  
  Data publikacji: 12-11-2019 15:01

Kultura

 • Wielkie gwiazdy jazzu w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  Przed nami 19. Edycja Międzynarodowego Festiwalu Jazzowego JAZZ BEZ…
  Data publikacji: 19-11-2019 10:05
 • Legenda polskiego kina i teatru w Przemyskiej Bibliotece Publicznej

  Brak opisu obrazka
  Jan Nowicki - wybitny aktor znany wszystkim Polakom z niezliczonych ról filmowych, telewizyjnych, a także teatralnych (Stary Teatr w Krakowie) spotka się z przemyślanami w Przemyskiej Bibliotece Publicznej 26 listopada r. (wtorek) o godz. 17.30 (sala wielofunkcyjna, budynek A, I piętro). Poza dokonaniami aktorskimi to także pedagog i autor wierszy i książek: „Między niebem a ziemią”, „Mężczyzna i one”, „Białe walce”, „Dwaj panowie”, "Moje psie myśli".
  Data publikacji: 04-11-2019 12:29
 • IV Konferencja naukowa Wędrujące Madonny - Wizerunki Madonn Kresowych na Podkarpaciu - ZAPROSZENIE

  Brak opisu obrazka
  Centrum Kulturalne i Muzeum Archidiecezjalne im. św. Jana Sebastiana Pelczara w Przemyślu zapraszają w sobotę, 30 listopada na IV Konferencję naukową Wędrujące Madonny - Wizerunki Madonn Kresowych na Podkarpaciu. Wstęp wolny. Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Dziedzictwa Kresów.   30 listopada br. – godzina  15:00 - Muzeum Archidiecezjalne w Przemyślu (Plac Katedralny 2)
  Data publikacji: 18-11-2019 08:51
 • Mike Greene Band zakończy tegoroczne Zamkowe Zaduszki

  Brak opisu obrazka
  Już w najbliższy piątek, 22 listopada br. o godzinie 19.00 rozpocznie się wydarzenie, wieńczące tegoroczny, jesienny projekt Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki Zamek pt. „Zamkowe Zaduszki”. Koncert MIKE GREENE BAND (USA/PL) to wydarzenie, które na długo zapadnie w Waszej pamięci. Nie możecie go przegapić!
  Data publikacji: 19-11-2019 09:06
 • „Starość nie jest dla mięczaków” - Piotr Bałtroczyk na deskach przemyskiego Zamku

  Brak opisu obrazka
  Kolejna wersja opowieści Piotra Bałtroczyka czyli najnowszy program kabaretowy „Starość nie jest dla mięczaków” to niekończący się monolog błyskotliwych dowcipów z nutą ciepłej refleksji o życiu i ludzkich słabościach nieco starszych osób.  
  Data publikacji: 18-11-2019 11:54

Edukacja i sport

 • Hollywood za moim domem

  Brak opisu obrazka
  Podkarpacka Komisja Filmowa zaprasza uczniów szkół średnich z terenu województwa podkarpackiego do udziału w konkursie Hollywood za moim domem. Spójrz filmowym okiem na swoją okolicę, zaproponuj intrygujące lokacje filmowe i zdobądź nagrody! Zgłoszenia można wysłać jeszcze do 30 listopada.
  Data publikacji: 19-11-2019 11:47
 • Lekkoatleci UKS Tempo 5 aktywnie uczcili 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

  Brak opisu obrazka
  Szesnastu  zawodników  UKS  Tempo 5  aktywnie uczciło tegoroczną - 101. rocznicę  odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 listopada br. przemyscy lekkoatleci 11 celebrowali najważniejsze święto wszystkich Polaków w Stalowej Woli, która tego dnia pełniła rolę gospodarza 27. edycji biegów ulicznych.  Kategorie młodzieżowe rywalizowały w każdym roczniku oddzielnie na dystansach 800 metrów (roczniki  2003 do  2008) oraz na 400 metrów (roczniki 2009 i 2010). Pierwsze  szóstki w każdej kategorii nagradzano pamiątkowymi medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Tradycyjnie - wśród dekorowanych znaleźli się również młodzi przemyślanie, którzy uplasowali się na następujących miejscach:
  Data publikacji: 15-11-2019 14:28
 • Piłkarskie turnieje na Orliku przy Dworskiego

  Brak opisu obrazka
  W ciągu kilku listopadowych dni Orlik przy ulicy Dworskiego był opanowany przez drużyny piłkarskie, które rozegrały w tym czasie dwa turnieje. 7 listopada zakończyły się rozgrywki X jubileuszowej Przemyskiej Ligi Mistrzów, a 11 listopada zespoły uczciły po piłkarsku święto odzyskania niepodległości przez Polskę.
  Data publikacji: 15-11-2019 09:36
 • Zaproszenie na spotkanie ws. działalności przemyskich klubów sportowych

  Brak opisu obrazka
  Przewodniczący Komisji Sportu Rady Miejskiej w Przemyślu Marcin Kowalski oraz Przewodniczący Rady Sportu działającej przy Urzędzie Miejskim w Przemyślu zapraszają na spotkanie, podczas którego omówiona zostanie działalność przemyskich klubów sportowych.     Spotkanie odbędzie się w czwartek, 21 listopada br. o godzinie 17.00 w sali kolumnowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  (ul. A. Mickiewicza 30, I piętro).      
  Data publikacji: 15-11-2019 08:20
 • Tłumy na jesiennej edycji Targów Edukacji i Pracy PWSW [ZDJĘCIA]

  Brak opisu obrazka
  Właśnie dobiegła końca jesienna edycja Targów Edukacji i Pracy w Przemyślu. Głównym organizatorem wydarzenia po raz kolejny była Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska.
  Data publikacji: 14-11-2019 15:51

Rada miejska

Organizacje pozarządowe

 • Zakończyła się 9. Międzynarodowa Konferencja Medyczna Fundacji „jerzyk”

  Brak opisu obrazka
  „Dysfunkcje nabyte i choroby wrodzone u dzieci i młodzieży” były wiodącym tematem dziewiątej edycji Międzynarodowej Konferencji Medycznej, od lat organizowanej przez przemyską Fundację Pomocy Dzieciom Przewlekle Chorym ”jerzyk”.
  Data publikacji: 19-11-2019 15:30
 • Klub "Podkarpacie" świętował 25 lat sportowych sukcesów

  Brak opisu obrazka
  Podczas wielkiej gali odbywającej się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu 16 listopada br., sportowcy, trenerzy, działacze i przyjaciele świętowali jubileusz 25-lecia istnienia Przemyskiego Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących "Podkarpacie". I jak przystało na taką okazję nie zabrakło gratulacji, wyróżnień, a także odznaczeń przyznanych przez Prezydenta RP oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministra Sportu.
  Data publikacji: 18-11-2019 14:06
 • 150 lat Teatru Fredreum – Zapraszamy do wspólnego świętowania!

  Brak opisu obrazka
  Z największą przyjemnością i dumą informujemy, że najbardziej romantyczny, a przy okazji najstarszy teatr amatorski w Polsce (i najprawdopodobniej również najstarszy teatr amatorski w Europie!!!) obchodzi 150. urodziny! Z tej okazji Szanowny Jubilat wraz ze Współorganizatorami pragnie zaprosić Państwa do wspólnego trzydniowego świętowania!
  Data publikacji: 18-11-2019 11:13
 • Nabór w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa” na 2020 rok

  Brak opisu obrazka
  Biuro Programu "Niepodległa" zaprasza do składania wniosków na dofinansowanie wydarzeń w 2020 r.
  Data publikacji: 18-11-2019 10:26
 • Po przedmioty z duszą tylko na Przemyską Giełdę Staroci! - ZAPROSZENIE

  Brak opisu obrazka
  Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i miłośników pamiątek z przeszłości...
  Data publikacji: 15-11-2019 12:58

Nasz Przemyśl

 • Tajemnicza wizyta – Józef Piłsudski w Przemyślu

  Odsłonięcie pomnika J. Piłsudskiego w 7 sierpnia 1921 r. w ogrodzie kasyna garnizonowego w Przemyślu, fot. Ze zbiorów MNZP
  aut. Jacek Błoński, „Nasz Przemyśl”, styczeń 2011 (Nr 76) Jednym z najmniej znanych epizodów dziejów Twierdzy Przemyśl było tajemnicze spotkanie w biurze wywiadu austro-węgierskiego HK-Stelle przy dowództwie X Korpusu C.K. Armii w Przemyślu w dniu 29 września 1906 roku. W spotkaniu brał udział jeden z najbardziej poszukiwanych polskich działaczy socjalistycznych przez carską Ochranę Józef Piłsudski.  
  Data publikacji: 15-11-2019 14:55
 • Wielka manifestacja roku 1982 przy Kamiennym Moście

  Brak opisu obrazka
  aut. Jacek Błoński, „Nasz Przemyśl”, wrzesień 2010 (Nr 72) Dwadzieścia osiem lat temu we wtorek 31 sierpnia 1982 roku w wielu polskich miastach wbrew woli gen. Wojciecha Jaruzelskiego i WRON (Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego) Polacy postanowili uczcić drugą rocznicę porozumień sierpniowych. W kościołach podczas uroczystych mszy świętych modlono się „o Ojczyznę wolną”, a także za dusze zamordowanych  górników i innych ofiar krwawych represji  ze strony SB i MO. Pamiętano również o tysiącach ludzi, którzy ośmielili przeciwstawić słowo i ideały wolności i demokracji przeciw czołgom i zomowskim pałkom.
  Data publikacji: 09-08-2019 14:39
 • Kierownictwo przemyskiej bezpieki (5)

  Brak opisu obrazka
  aut. Dariusz Iwaneczko, „Nasz Przemyśl”, październik 2010 (Nr 73) Po powrocie do władzy w PRL Władysława Gomułki i wraz z rozpoczynającym się procesem tzw. odwilży poststalinowskiej dokonano reorganizacji aparatu bezpieczeństwa. Podstawą tej reorganizacji była ustawa z 13 listopada 1956 r. o zmianie organizacji naczelnych organów administracji publicznej w zakresie bezpieczeństwa publicznego. Rozwiązano wówczas na mocy tej ustawy  Komitet ds. Bezpieczeństwa Publicznego,  a wszelkie sprawy związane z policją polityczną przesunięto do kompetencji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Terenowe jednostki Służby Bezpieczeństwa organizacyjnie zostały włączone do struktur wojewódzkich i powiatowych komend Milicji Obywatelskiej. Na czele każdej komendy stał komendant, a jego pierwszym zastępcą był zastępca ds. bezpieczeństwa. W komendach powiatowych i miejskich MO utworzone zostały referaty ds. bezpieczeństwa kierowane przez zastępców komendantów ds. bezpieczeństwa KP MO bądź KM MO. W 1967 r. KP MO w Przemyślu przemianowano na Komendę Miejską i Powiatową MO. Pion służby bezpieczeństwa został w tym okresie znacząco uszczuplony personalnie.  W latach sześćdziesiątych jednak ponownie nastąpił powolny wzrost liczby etatów w SB, co miało też związek z intensyfikacją działań operacyjnych wymierzonych w Kościół katolicki oraz w środowiska opozycyjne.
  Data publikacji: 17-05-2019 15:41
 • Karol Fischer – nauczyciel i polityk

  Brak opisu obrazka
  aut. Tomasz Pudłocki, „Nasz Przemyśl”, październik 2010 (Nr 73) Zbliżające się wybory samorządowe i nadzwyczajna wręcz aktywność niektórych kandydatów na radnych miejskich zmusza poniekąd do przedstawienia postaci, która w przedwojennym Przemyślu pełniła niebagatelną rolę. Karol Fischer – nauczyciel, inspektor szkolny, a w końcu radny jest przykładem człowieka, który na stanowisko jednego z włodarzy miasta zasłużył sobie swoją długoletnią, ciężką pracą. Takich trafnych wyborów pozostaje mi życzyć i współczesnym mieszkańcom miasta.   
  Data publikacji: 10-05-2019 11:39
 • Kierownictwo przemyskiej bezpieki

  Brak opisu obrazka
  aut. Dariusz Iwaneczko, „Nasz Przemyśl”, sierpień 2010 (Nr 70) W 1948 roku w Polsce zdominowanej przez komunistyczną Polską Partię Robotniczą nastąpiły istotne zmiany polityczne, które rozpoczęły proces monopolizowania systemu władzy. Zakończono zasadniczą część procesu, który doprowadził do rozbicia podziemia antykomunistycznego, doprowadzono do marginalizacji, a następnie faktycznego wcielenia Polskiej Partii Socjalistycznej i utworzenia Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, w której prym wiedli komuniści ściśle podporządkowani Moskwie. Wreszcie rozprawiono się z jedyną legalnie działającą partią opozycyjną Polskim Stronnictwem Ludowym. Komuniści mogli zatem przystąpić do działań, które miały na celu zuniformizowanie ustroju i życia społecznego ze standardami sowieckimi. Ostrze tzw. walki klasowej zostało tym razem skierowane przeciwko polskiej wsi, którą zamierzano skolektywizować oraz przeciwko Kościołowi katolickiemu. Nowe wyzwania warunkowały.
  Data publikacji: 16-04-2019 15:44

Inwestycje

 • Ul. Rogozińskiego w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  Data publikacji: 18-11-2019 11:22
 • Zapraszamy na nową internetową stronę inwestycyjną

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy wszystkich inwestorów do skorzystania z nowej strony internetowej uruchomionej specjalnie dla ich potrzeb. Zasadniczą jej częścią jest mapa, na której prezentujemy naszą ofertę dotyczącą terenów inwestycyjnych, a także działek oraz lokali użytkowych i mieszkalnych na sprzedaż.
  Data publikacji: 07-11-2019 14:42
 • Lista projektów, które będziemy realizować w ramach BO na 2020

  Brak opisu obrazka
  Po niedawnym ogłoszeniu wyników głosowania przez mieszkańców Przemyśla na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020, publikujemy informację o tym, które ostatecznie znajdą się w przyszłorocznym Budżecie Miasta i będą realizowane. Przypominamy także kwoty przeznaczone na ich realizację i liczbę otrzymanych głosów. Tym samym proces wyłaniania zwycięskich pomysłów zakończył się.
  Data publikacji: 21-10-2019 12:48
 • Przebudowa drogi do nowego przejścia granicznego

  Brak opisu obrazka
  Modernizacja i przebudowa drogi Przemyśl - Malhowice staje się faktem. Na ponad 6 kilometrowym odcinku drogi wojewódzkiej Nr 885 prowadzącej od granic naszego miasta przez Hermanowice i Malhowice do granicy państwa Ukrainą jeszcze w tym roku mają się rozpocząć prace, których wykonawcą jest firma STRABAG Sp. z o.o. Symboliczne wbicie łopaty odbyło się 26 września w pobliżu wspomnianych Malhowic, skąd widać miejsce gdzie prawdopodobnie w przyszłym roku rozpocznie się budowa nowego przejścia granicznego Malhowice - Niżankowice.
  Data publikacji: 26-09-2019 16:17
 • Budżet Obywatelski - głosujemy w infokioskach

  Brak opisu obrazka
  W trakcie trwającego głosowania na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok udostępniamy mieszkańcom Przemyśla jeszcze jedną możliwość wsparcia wybranych propozycji. Od dzisiaj możemy skorzystać z infokiosków stojących w trzech budynkach Urzędu Miejskiego w Przemyślu: Rynek 1, Wodna 11, Ratuszowa 1. We wszystkich tych lokalizacjach znajdują się one na parterze, a aplikacja do oddawania głosów jest w nich dostępna bezpośrednio, bez potrzeby szukania na naszej stronie internetowej. zachęcamy do korzystania z tej możliwości głosowania.
  Data publikacji: 23-09-2019 17:16

Gospodarka

 • Weź udział w V Transgranicznym Forum Turystyki! Zapraszamy!

  Brak opisu obrazka
  Forum wypełnią wystąpienia i prezentacje specjalistów zajmujących się szeroko rozumianymi kulinariami oraz ich wykorzystaniem w promocji regionów. Wśród prelegentów znajdą się m.in.: Hubert Gonera (Rola produktów regionalnych w wyborze turystycznych podróży), Łukasz Łuczaj („Dzika kuchnia”) czy Bartosz Wilczyński (Enoturystyka).
  Data publikacji: 15-11-2019 10:54
 • „Pierwsze spotkanie z biznesem” - bezpłatne warsztaty dotyczące zakładania działalności gospodarczej

  Brak opisu obrazka
  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza osoby zainteresowane założeniem działalności gospodarczej na bezpłatne warsztaty pt. „Pierwsze spotkanie z biznesem”.   Warsztaty odbędą się w dniu 27.11.2019 r. w godzinach 9.00-14.30 w siedzibie Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. (Przemyśl, ul. ks. Piotra Skargi 7/1, sala nr 38, poddasze)   Ramowy program warsztatów: Jak założyć własny biznes - etapy rejestracji indywidualnej działalności gospodarczej Podatek dochodowy i podatek VAT w działalności gospodarczej Ubezpieczenia społeczne w działalności gospodarczej Czy mój biznes się opłaci ?- plan finansowy działalności gospodarczej Możliwości pozyskania środków na założenie własnego biznesu   Warsztaty skierowane są do osób, które planują założyć własny biznes i nie prowadziły wcześniej działalności gospodarczej.   W przypadku chęci wzięcia udziału w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej) i dostarczyć do PARR S.A. (Przemyśl, ul. ks. Piotra Skargi 7/1) lub przesłać (podpisany skan formularza)  na adres e-mail: brp@parr.pl   Formularze zgłoszeniowe można wysyłać do dnia 22.11.2019 r. O zakwalifikowaniu do udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.   Kontakt: Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ul. ks. Piotra Skargi 7/1, Przemyśl tel. (16) 633 63 88 wew. 4   Zapraszamy !!!  
  Data publikacji: 13-11-2019 15:27
 • Dotacje na szkolenia pracowników przedsiębiorstw - nabór w ramach projektu PARR S.A. pt. „Fundusz Usług Rozwojowych”

  Brak opisu obrazka
  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza 9. nabór wniosków w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego”
  Data publikacji: 06-11-2019 15:23
 • Ogłoszenie o sprzedaży lokali użytkowych przy ulicach: Jagiellońskiej (nr 25 i 27) oraz Wałowej (nr 3 i 5)

  Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że na tablicach ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, ul. Wodnej 11, oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Przemyślu - www.przemysl.pl, zostały podane do publicznej wiadomości wykazy lokalu użytkowego nr 3a, stanowiącego własność Gminy Miejskiej Przemyśl, położonego w budynku przy ul. Jagiellońskiej 25/Wałowej 5, na działce nr 648 o pow. 0,0134 ha w obrębie 207 miasta Przemyśla, objętej KW Nr PR1P/00066272/7 oraz lokalu użytkowego nr 1a, stanowiącego własność Gminy Miejskiej Przemyśl, położonego w budynku przy ul. Jagiellońskiej 27/Wałowej 3, na działce nr 645o pow. 0,0273 ha w obrębie 207 miasta Przemyśla, objętej KW Nr PR1P/00087805/6  przeznaczone do sprzedaży w trybie bezprzetargowym na rzecz najemcy.
  Data publikacji: 31-10-2019 12:52
 • W Przemyślu otwarto filię infolinii PGE

  Brak opisu obrazka
  Placówka jest częścią ogólnopolskiego systemu telefonicznej i internetowej infolinii, poprzez którą PGE Obrót obsługuje ponad 5 mln klientów. W tym gospodarstwa domowe, a także małe i średnie przedsiębiorstwa, z całej Polski.   W przemyskiej filii pracę znalazło obecnie 10 konsultantów. Docelowo będzie ich 25. Podczas rozmów z nimi, bez konieczności wychodzenia z domu, klienci mogą zrealizować formalności związane z zakupem energii i gazu. Mogą np. poprosić o wystawienie duplikatu faktury, poznać  saldo, zmienić swoje dane teleadresowe, zapoznać się z ofertami lub warunkami zawarcia umowy kompleksowej, dowiedzieć się o usługach dodatkowych i formach płatności.   - Wyznacznikiem naszych działań są klienci, ich potrzeby oraz komfort. Decyzja o lokalizacji części infrastruktury zdalnej obsługi na Podkarpaciu, to wynik analiz biznesowych i współpracy z partnerem zewnętrznym zajmującym się rekrutacją i pozyskiwaniem pracowników. W efekcie, ta część Polski została wskazana jako miejsce mające duży potencjał w zakresie rynku pracy – mówi Robert Choma, prezes zarządu PGE Obrót.   Powstanie placówki w Przemyślu, to także efekt dobrej współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, oraz rozmów z przedstawicielami Poczty Polskiej, w zakresie dostosowania i użytkowaniu budynku przy ul. 3 Maja.       To kolejne miejsce na Podkarpaciu (po Krośnie), w którym PGE Obrót zdecydowało się rozbudować swoją telefoniczną i mailową obsługę klienta, zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju, polegającą na utrzymywaniu sieci stacjonarnych placówek, przy jednoczesnym inwestowaniu w zdalne kanały komunikacji ze Spółką.       Infolinia PGE z główną siedzibą w Łodzi, to nie tylko rozmowy telefoniczne, ale również korespondencja mailowa i smsowa z klientami, z bardzo szerokim zakresem obsługi. Miesięcznie konsultanci PGE Obrót notują ponad 170 tys. interakcji z klientami.  
  Data publikacji: 28-10-2019 14:16
Wersja XML

Miasto Przemyśl
ul. Rynek 1
37-700 Przemyśl
tel. 16 678-68-20
fax 16 678-64-49
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 23057951
w tym miesiącu: 264384
dzisiaj: 10486

Polityka prywatności
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1