Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Święty Mikołaj miał dzisiaj dużo pracy

  Mikołaj6.jpeg
  Nie tylko dzieci, ale i dorośli cieszyli się dzisiaj z wizyty Świętego Mikołaja. Ze swoimi prezentami odwiedził dzisiaj (6 grudnia) oddziały dziecięce w przemyskim Szpitalu Wojewódzkim, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, gdzie na wspólną zabawę zaproszone zostały dzieci z przemyskich przedszkoli, a także Katolicką Świetlicę Profilaktyczno-Wychowawczą  "Oratorium", Dom dla dzieci i młodzieży - "MACIEK" oraz Dom dla Dzieci ,,Nasza Chata”. Zajrzał także do pracowników Urzędu Miejskiego.
  Data publikacji: 06-12-2022 15:18
 • Mobilne skanowanie 3D ulic Przemyśla

  Mobilne skanowanie 3D ulic Przemyśla
  W dniach 6 i 7 grudnia br. na ulicach Przemyśla trwa mobilne skanowanie 3D ulic miasta Przemyśla. Usługa ta realizowana jest w ramach projektu pn. „Safe City – Bezpieczne Miasto Przemyśl, jako element koncepcji Smart City” dofinansowanego w ramach Konkursu dla samorządów: „HUMAN SMART CITIES. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców” dofinansowanego w formie dotacji z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020. Generalnym wykonawcą tego zadani w ramach projektu jest firma Smart Factor Sp. z o.o., która realizuje zadanie pn. „Cyfrowa analiza bezpieczeństwa ciągów pieszych i jezdnych na terenie Gminy Miejskiej Przemyśl”.
  Data publikacji: 06-12-2022 13:01
 • Zapraszamy na Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy

  Jarmark_bożonarodzeniowy_plakat_wstęp.jpeg
  Coraz bliżej Święta! Szykujemy choinkowe ozdoby, pieczemy korzenne pierniki z lukrem i kupujemy prezenty dla najbliższych. Może do pełni świątecznej atmosfery brakuje nam trochę śniegu, ale nawet jeśli go nie będzie, zrobimy wszystko, aby spędzić Święta Bożego Narodzenia rodzinnie i radośnie. Postaramy się Wam w tym pomóc!
  Data publikacji: 06-12-2022 10:32
 • Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

  Dzien_Wolontariusza_2022__.png
  Drodzy Wolontariusze! Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, w imieniu wszystkich mieszkańców naszego miasta składam Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia, aby Wasza działalność na rzecz dobra wspólnego była źródłem radości i dumy oraz aby nie zabrakło Wam nigdy energii i pasji. Życzę Wam również wielu nowych, ciekawych doświadczeń, satysfakcji z wykonywanych działań, a także skutecznego zarażania Waszą postawą innych osób z Waszego otoczenia. Dziękujemy za Waszą bezinteresowną pomoc, trud wkładany w prowadzone działania oraz Wasz każdy uśmiech, którym obdarzacie napotkanych ludzi. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami od początku konfliktu na Ukrainie i działacie! Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun 
  Data publikacji: 05-12-2022 07:40
 • Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

  Dzien_Niepełnosprawnych_2022.png
  Data publikacji: 03-12-2022 11:30

Kultura

Edukacja i sport

Rada miejska

Organizacje pozarządowe

Nasz Przemyśl

Inwestycje

Gospodarka

Wersja XML