• TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • 10. Urzędników odznaczonych Medalem za Długoletnią Służbę [ZDJĘCIA]

  Brak opisu obrazka
  W piątek, 20 września br. dziesięciu pracowników Urzędu Miejskiego w Przemyślu otrzymało medale za długoletnią służbę państwową. Odznaczenia w stopniu złotym, nadane urzędnikom przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wręczyli Wojewoda Podkarpacki Lucyna Podhalicz oraz Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun.     Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przemyscy urzędnicy zostali odznaczeni Medalami za Długoletnią Służbę. Prezydent Miasta Przemyśla oraz Wicewojewoda pogratulowali wyróżnionym i podziękował im za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.   Złote medale za Długoletnią Służbę otrzymali: Bożena Dobiszewska, Kazimiera Hajduk, Renata Kochanowicz, Zbigniew Mardosiewicz, Arkadiusz Mazur, Zbigniew Napora, Mieczysław Paczkowski, Beata Tomaszewska, Zofia Wojdylak-Sputowska oraz Bogusława Wołoszyn.     Gratulujemy!  
  Data publikacji: 20-09-2019 14:28
 • Uratował życie koledze. Prezydent Miasta Przemyśla oraz Prezes PWiK-u uhonorowali bohatera

  Brak opisu obrazka
  20 września br. o godzinie 8.30 w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Przemyślu Prezes spółki Mariusz Kwaśny wraz z Prezydentem Miasta Przemyśla Wojciechem Bakunem w obecności Wiceprezydenta Miasta Bogusława Świeżego, Sekretarza Dariusza Łapy, Prokurenta Mariusza Mazura oraz pracowników przedsiębiorstwa, uhonorowali jednego z  pracowników przemyskiego PWiK-u. Krzysztof Niejedli - bo o nim mowa, uratował życie swojemu koledze.
  Data publikacji: 20-09-2019 11:36
 • Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla 2020 - Głosowanie

  Brak opisu obrazka
  Szczegóły, zadania, zasady – znajdziecie właśnie tutaj
  Data publikacji: 17-09-2019 13:42
 • Zbliża się Europejski Dzień bez Samochodu – skorzystaj z darmowych przejazdów autobusami MZK

  Brak opisu obrazka
  W najbliższy czwartek i piątek (19 i 20 września br.) po raz kolejny obchodzić będziemy Europejski Dzień bez Samochodu. Z tej okazji, dzięki wspólnej inicjatywie Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna, Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Miejskiego Zakładu Komunikacji oraz Tygodnika „Życie Podkarpackie” wszyscy przemyślanie będą mogli skorzystać z bezpłatnych przejazdów autobusami MZK.
  Data publikacji: 17-09-2019 13:37
 • W Warszawie trwa 10. edycja Smart City Forum. Prezydent Wojciech Bakun jednym z prelegentów spotkania

  Brak opisu obrazka
  Trwa Smart City Forum. To największy w Polsce kongres, który w całości poświęcony jest zagadnieniom związanym z funkcjonowaniem i rozwojem inteligentnych miast. Wydarzenie jest swoistą platformą wymiany doświadczeń, tworzoną m.in. przez przedstawicieli sektora administracji publicznej, prezesów oraz dyrektorów wiodących firm, zagranicznych ekspertów, którzy prezentują innowacyjne rozwiązania sprawdzające się w ich miastach, np. w Barcelonie, Singapurze czy też Toronto. Nad merytoryką spotkań czuwa Rada Programowa pod dyrekcją Macieja Bluja - Eksperta w dziedzinie rozwiązań smart city, a także w latach 2007 – 2018 Wiceprezydenta Miasta Wrocławia. Podobnie jak podczas poprzednich edycji imprezy, uczestnicy forum będą przez dwa dni żywo dyskutować o projektach, które zmieniają oblicze współczesnych miast na całym świecie.
  Data publikacji: 18-09-2019 16:42

Kultura

 • Ostatni weekend lata w Przemyślu. Przegląd najciekawszych wydarzeń

  Brak opisu obrazka
  Za kilka godzin rozpoczynamy ostatni weekend tego lata. Podobnie jak wiele ostatnich weekendów w nadsańskim mieście, i ten obfitować będzie w różnego rodzaju imprezy.
  Data publikacji: 20-09-2019 15:41
 • OLD BREAKOUT - czyli muzycy legendarnego zespołu „Breakout” na przemyskim Zamku! - ZAPRASZAMY

  Brak opisu obrazka
  W imieniu Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki Zamek serdecznie zapraszamy Państwa w piątek, 27 września br. na  koncert zespołu OLD BREAKOUT - muzyków legendarnego zespołu „Breakout”.
  Data publikacji: 13-08-2019 10:34
 • Legenda polskiego rocka akustycznie - Sztywny Pal Azji już w październiku na Zamku Kazimierzowskim! Zapraszamy!

  Brak opisu obrazka
  W imieniu Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki Zamek zapraszamy wszystkich fanów starego, dobrego, polskiego rocka na koncert jednego z najpopularniejszych reprezentantów rodzimej sceny muzycznej – zespołu Sztywny Pal Azji. Twórcy takich przebojów, jak „Spotkanie z…” oraz „Wieża radości, wieża samotności” zagrają dla Państwa (akustycznie) 19 października o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu.
  Data publikacji: 18-09-2019 14:03
 • Artystyczna Jesień na Zamku - kalendarz imprez Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki "Zamek"

  Brak opisu obrazka
  Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek każdego roku, wraz z pojawieniem się w parku pierwszego żółtego liścia, zaskakuje nas świeżymi pomysłami na miłe jesienne wieczory, wypełnione wachlarzem interesujących wydarzeń kulturalnych i artystycznych.   Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z kalendarzem imprez Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. Jesteśmy pewni, że poniższa propozycja zaspokoi nawet najbardziej wymagających.     Zatem… Zachęcamy! Polecamy! Zapraszamy!  
  Data publikacji: 11-09-2019 14:17
 • Moniuszko sakralnie – niezwykła podróż po twórczości jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów

  Brak opisu obrazka
  W imieniu organizatora wydarzenia, którym jest Centrum Kulturalne w Przemyślu serdecznie zapraszamy Państwa w niedzielę, 22 września br. o godzinie 19:00 do przemyskiej Bazyliki Archikatedralnej na koncert "Moniuszko sakralnie". Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu "Moniuszko i Ty".   Wykonawcy: Katarzyna Gierla – sopran, Natalia Darkowska – alt, Jacek Ścibor – tenor, Kamil Kaznowski – bas, Archidiecezjalny Chór „Magnificat”, Franciszek Łamasz – organy, ks. dr Mieczysław Gniady – dyrygent.     Wstęp wolny.
  Data publikacji: 16-08-2019 12:29

Edukacja i sport

 • Przemyśl pnie się w górę! Drugi tydzień rowerowej rywalizacji.

  Brak opisu obrazka
  Organizatorzy Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski podsumowali drugi tydzień zmagań rowerzystów z 23 miast. Dobra i budująca wiadomość jest taka, że nasze miasto powoli, ale sukcesywnie pnie się do góry w klasyfikacji. Do niedawna zajmowaliśmy 7 miejsce, ale dzisiaj jesteśmy już o pozycję wyżej i zbliżamy się do Ostrowca Świętokrzyskiego, który jest na miejscu 5.
  Data publikacji: 19-09-2019 15:17
 • Utrudnienia w ruchu podczas "Przemyskiej Dychy"

  Brak opisu obrazka
  W najbliższą niedzielę, 22 września w Przemyślu odbędzie się „VII Przemyski Bieg Uliczny - Przemyska Dycha” oraz Mini Dyszka. W imprezie swój udział zapowiedziało kilkuset miłośników biegania. Organizacja tak dużej imprezy wiąże się z utrudnieniami w ruchu pojazdów w niektórych częściach miasta, niektóre ulice będą nieprzejezdne.
  Data publikacji: 19-09-2019 14:07
 • Głosuj na Przemyską Bibliotekę Publiczną w akcji „Przerwa na wspólne czytanie”

  Brak opisu obrazka
  W akcji można wygrać książki oraz pufy, dzięki którym w przemyskiej książnicy będzie można urządzić kącik do wspólnego czytania rodziców z dzieckiem.
  Data publikacji: 19-09-2019 10:19
 • Tenisowy memoriał im. T. Szancera

  Brak opisu obrazka
  Przemyskie korty tenisowe zapraszają miłośników tej eleganckiej i szlachetnej dyscypliny sportowej do udziału i oglądania amatorskiego turnieju singlowego Pań i Panów im. T. Szancera. Memoriał zostanie rozegrany w najbliższą sobotę i niedzielę (21 - 22 września) na kortach tenisowych przy ul. 22 Stycznia.  
  Data publikacji: 17-09-2019 15:51
 • Droga do marzeń i piłkarskiej przygody. Wystartowały zapisy do XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

  Brak opisu obrazka
  Piłkarska pasja, marzenia, szansa na odkrycie talentu oraz dużo dobrej zabawy - tak w skrócie można opisać największy w Europie turniej dla dzieci, który już od prawie 20 lat gości na sportowej mapie Polski. W Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej do tej pory udział wzięło ponad 2 miliony piłkarek i piłkarzy. Chęć udziału drużyn dziewcząt i chłopców w XX edycji mogą zgłaszać opiekunowie, nauczyciele i trenerzy. Zapisy zespołów w kategoriach wiekowych U-8, U-10 oraz U-12 potrwają do 30 września.
  Data publikacji: 17-09-2019 11:44

Rada miejska

Organizacje pozarządowe

 • Dbajmy o nasze lasy i parki

  Brak opisu obrazka
  Lasy to nie tylko zielone płuca naszej planety, to także schronienie dla dzikich zwierząt, miejsce gdzie wybieramy się na piesze wycieczki, zbieramy grzyby. Niby każdy to wie, dlaczego więc wciąż napotykamy wśród drzew dzikie wysypiska, wyrzucone butelki, gruz z budowy - słowem wszystko to co powinno znaleźć się na wysypisku śmieci? Akcje takie jak "Sprzątanie świata" mają służyć temu, aby edukować młodych ludzi, a przez to nas wszystkich, a przy okazji pozbyć się z lasów, nabrzeży rzek i terenów zielonych tego co pozostawiają tam ludzie. 20 września w czasie kiedy trwa "Sprzątanie świata" 430 nadleśnictw w całej Polsce przeprowadziło akcję ekologiczną #sprzątaMY! zainicjowaną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. W tym gronie znalazło się oczywiście także Nadleśnictwo Krasiczyn.
  Data publikacji: 20-09-2019 14:53
 • 80. rocznica powołania Podziemnego państwa Polskiego oraz Szarych Szeregów – zapraszamy do udziału w uroczystościach

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do udziału w uroczystościach.  
  Data publikacji: 20-09-2019 13:36
 • Integracja jest wszystkim

  Brak opisu obrazka
  Problem niepełnosprawności w różnej formie dotyka aż 10% polskiego społeczeństwa, czyli około 4 mln ludzi. W haśle "Integracja jest wszystkim" zawierają się problemy osób niepełnosprawnych, dla których pomoc otaczających osób jest często jedynym sposobem na funkcjonowanie w codziennym życiu. Inicjatorzy koncertu dobywającego się w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego 19 września postanowili poprzez sztukę przybliżyć widzom te codzienne zmagania.
  Data publikacji: 20-09-2019 10:54
 • Podsumowanie ekologicznej akcji TPPiR

  Brak opisu obrazka
  Po raz dziewiąty Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu zaprosiła młodzież przemyskich szkół i wszystkich mieszkańców do udziału w akcji "Zamieniamy makulaturę, szkło, plastiki i elektrośmieci na witaminy dla młodzieży i dzieci". Happening odbywał się zwykle na wiosnę, tym razem jednak organizatorzy, których wspierał Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM, postanowili tą rozpoznawalną już w mieście imprezą, pożegnać lato. I jak widać po ilości zebranych odpadów, przemyślanie chętnie włączyli się w tę coroczną akcję. Zebrano podczas niej 32 752 kg elektrośmieci, makulatury, butelek plastikowych, baterii. Patronat Honorowy nad akcją objął Prezydent Miasta Przemyśla Pan Wojciech Bakun.
  Data publikacji: 19-09-2019 13:35
 • Niebawem Światowy Dzień Turystyki – tym razem zapraszamy w podróż Szlakiem Bojowym Wojska Polskiego

  Brak opisu obrazka
  Już od dwunastu lat obchodzimy w Przemyślu Światowy Dzień Turystyki. Program wydarzenia adresowany jest do wszystkich, którzy w szczególny sposób propagują i dostrzegają turystykę w naszym mieście. Podczas poprzednich edycji propagowaliśmy największe atrakcje i bogactwa naszego miasta i okolic oraz kierunki rozwoju tej ważnej społecznie i gospodarczo dziedziny.  
  Data publikacji: 19-09-2019 12:08

Nasz Przemyśl

 • Wielka manifestacja roku 1982 przy Kamiennym Moście

  Brak opisu obrazka
  aut. Jacek Błoński, „Nasz Przemyśl”, wrzesień 2010 (Nr 72) Dwadzieścia osiem lat temu we wtorek 31 sierpnia 1982 roku w wielu polskich miastach wbrew woli gen. Wojciecha Jaruzelskiego i WRON (Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego) Polacy postanowili uczcić drugą rocznicę porozumień sierpniowych. W kościołach podczas uroczystych mszy świętych modlono się „o Ojczyznę wolną”, a także za dusze zamordowanych  górników i innych ofiar krwawych represji  ze strony SB i MO. Pamiętano również o tysiącach ludzi, którzy ośmielili przeciwstawić słowo i ideały wolności i demokracji przeciw czołgom i zomowskim pałkom.
  Data publikacji: 09-08-2019 14:39
 • Kierownictwo przemyskiej bezpieki (5)

  Brak opisu obrazka
  aut. Dariusz Iwaneczko, „Nasz Przemyśl”, październik 2010 (Nr 73) Po powrocie do władzy w PRL Władysława Gomułki i wraz z rozpoczynającym się procesem tzw. odwilży poststalinowskiej dokonano reorganizacji aparatu bezpieczeństwa. Podstawą tej reorganizacji była ustawa z 13 listopada 1956 r. o zmianie organizacji naczelnych organów administracji publicznej w zakresie bezpieczeństwa publicznego. Rozwiązano wówczas na mocy tej ustawy  Komitet ds. Bezpieczeństwa Publicznego,  a wszelkie sprawy związane z policją polityczną przesunięto do kompetencji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Terenowe jednostki Służby Bezpieczeństwa organizacyjnie zostały włączone do struktur wojewódzkich i powiatowych komend Milicji Obywatelskiej. Na czele każdej komendy stał komendant, a jego pierwszym zastępcą był zastępca ds. bezpieczeństwa. W komendach powiatowych i miejskich MO utworzone zostały referaty ds. bezpieczeństwa kierowane przez zastępców komendantów ds. bezpieczeństwa KP MO bądź KM MO. W 1967 r. KP MO w Przemyślu przemianowano na Komendę Miejską i Powiatową MO. Pion służby bezpieczeństwa został w tym okresie znacząco uszczuplony personalnie.  W latach sześćdziesiątych jednak ponownie nastąpił powolny wzrost liczby etatów w SB, co miało też związek z intensyfikacją działań operacyjnych wymierzonych w Kościół katolicki oraz w środowiska opozycyjne.
  Data publikacji: 17-05-2019 15:41
 • Karol Fischer – nauczyciel i polityk

  Brak opisu obrazka
  aut. Tomasz Pudłocki, „Nasz Przemyśl”, październik 2010 (Nr 73) Zbliżające się wybory samorządowe i nadzwyczajna wręcz aktywność niektórych kandydatów na radnych miejskich zmusza poniekąd do przedstawienia postaci, która w przedwojennym Przemyślu pełniła niebagatelną rolę. Karol Fischer – nauczyciel, inspektor szkolny, a w końcu radny jest przykładem człowieka, który na stanowisko jednego z włodarzy miasta zasłużył sobie swoją długoletnią, ciężką pracą. Takich trafnych wyborów pozostaje mi życzyć i współczesnym mieszkańcom miasta.   
  Data publikacji: 10-05-2019 11:39
 • Kierownictwo przemyskiej bezpieki

  Brak opisu obrazka
  aut. Dariusz Iwaneczko, „Nasz Przemyśl”, sierpień 2010 (Nr 70) W 1948 roku w Polsce zdominowanej przez komunistyczną Polską Partię Robotniczą nastąpiły istotne zmiany polityczne, które rozpoczęły proces monopolizowania systemu władzy. Zakończono zasadniczą część procesu, który doprowadził do rozbicia podziemia antykomunistycznego, doprowadzono do marginalizacji, a następnie faktycznego wcielenia Polskiej Partii Socjalistycznej i utworzenia Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, w której prym wiedli komuniści ściśle podporządkowani Moskwie. Wreszcie rozprawiono się z jedyną legalnie działającą partią opozycyjną Polskim Stronnictwem Ludowym. Komuniści mogli zatem przystąpić do działań, które miały na celu zuniformizowanie ustroju i życia społecznego ze standardami sowieckimi. Ostrze tzw. walki klasowej zostało tym razem skierowane przeciwko polskiej wsi, którą zamierzano skolektywizować oraz przeciwko Kościołowi katolickiemu. Nowe wyzwania warunkowały.
  Data publikacji: 16-04-2019 15:44
 • ADAM REMISZEWSKI – ostatni starosta przemyski II Rzeczypospolitej

  Brak opisu obrazka
  aut. Tomasz Pudłocki, „Nasz Przemyśl”, wrzesień 2010 (Nr 72) Obchodzona przez nas każdego roku tragiczna rocznica wybuchu II wojny światowej odbiła swoje piętno nie tylko na losach państwa polskiego, ale nade wszystko na życiu pokolenia, któremu przyszło ją przeżyć. Nierzadko – jak w przypadku Adama Remiszewskiego – pełniona funkcja publiczna spowodowała, że najeźdźcy niemiecki i radziecki niemal od razu przyczynili się do fizycznej eliminacji wybijających się przedstawicieli elity intelektualnej i urzędniczej.
  Data publikacji: 02-04-2019 09:42

Inwestycje

 • Rozpatrzenie odwołań ws. Budżetu Obywatelskiego przez Komisję Gospodarki Miejskiej Rady Miejskiej w Przemyślu

  Data publikacji: 12-09-2019 11:00
 • Zaakceptowane i odrzucone propozycje zadań do Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok

  Brak opisu obrazka
  Zgodnie z zasadami i trybem przeprowadzania konsultacji w sprawie Budżetu Obywatelskiego przedstawiamy Państwu wykaz zgłoszonych zadań. W pliku załączonym poniżej znajdą Państwo pozytywnie zweryfikowane i odrzucone (wraz z przyczynami odrzucenia i innymi uwagami) propozycje zadań oddzielnie w trzech Kategoriach.
  Data publikacji: 11-09-2019 10:31
 • Ul. Wróblewskiego w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  Data publikacji: 20-09-2019 16:06
 • Blisko 60 propozycji mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego

  Brak opisu obrazka
  Zakończył się pierwszy etap Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok, czyli składanie propozycji do tej formy konsultacji społecznych. Mieszkańcy mieli możliwość proponowania projektów do budżetu na przyszły rok w trzech kategoriach: budowa i modernizacja infrastruktury ogólnomiejskiej, budowa i modernizacja infrastruktury osiedlowej oraz działania o charakterze prospołecznym, kulturalnym, oświatowym lub sportowym. Do 25 sierpnia, czyli ostatniego dnia terminu składania propozycji, do Urzędu Miejskiego wpłynęło 58 wniosków.
  Data publikacji: 29-08-2019 09:39
 • Propozycje zadań do BO 2020 tylko do końca tygodnia!

  Brak opisu obrazka
  Zostało jeszcze tylko parę dni, aby zgłosić swoje propozycje do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok. Zgodnie z harmonogramem ostatnie formularze powinny dotrzeć do Urzędu Miejskiego do 25 sierpnia. Zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów wszystkich przemyślan, wystarczy 30 osób popierających projekt w jednej z trzech kategorii: ogólnomiejskiej, osiedlowej lub o charakterze prospołecznym, kulturalnym, oświatowym, czy sportowym.
  Data publikacji: 21-08-2019 14:38

Gospodarka

 • Komunikat dla przedsiębiorców składających deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi z nieruchomości niezamieszkałych

  Brak opisu obrazka
  Mając na uwadze nowelizację ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2018r., poz. 1454 t.j.) Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że w myśl przepisu art. 6c ust. 2c w/w ustawy  przystąpienie właściciela nieruchomości niezamieszkałej do zorganizowanego przez gminę systemu gospodarowania odpadami komunalnymi jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
  Data publikacji: 20-09-2019 14:03
 • UWAGA! Zmiana terminu wnoszenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

  Brak opisu obrazka
  W związku z nowelizacją ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2018r., poz. 1454 t.j.) Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że z dniem 6 września 2019 r. zmianie uległ termin wnoszenia zmian do deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Zgodnie z przepisem art. 6m ust. 2 cyt. wyżej ustawy w przypadku zmiany danych będących podstawą ustalenia wysokości należnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi lub określonej w deklaracji ilości odpadów komunalnych, powstających na danej nieruchomości, właściciel nieruchomości jest obowiązany złożyć nową deklarację w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiła zmiana.
  Data publikacji: 19-09-2019 11:09
 • Czeka nas podwyżka opłat za śmieci w przyszłym roku

  Brak opisu obrazka
  Chociaż do stycznia przyszłego roku jest jeszcze sporo czasu, już dzisiaj powinniśmy mówić o sprawie cen za śmieci, których zwiększenia nie unikniemy w 2020 roku. Są to jedne z tych opłat ponoszonych przez wszystkich, na które samorząd ma niewielki wpływ, bo wynikają one wprost z kosztów jakie ponoszą firmy odbierające i zagospodarowujące odpady komunalne, a teraz dodatkowo na ich poziom wpłyną regulacje prawne narzucone przez ustawodawcę.
  Data publikacji: 18-09-2019 13:44
 • Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS – rusza rejestracja na bezpłatne seminaria na Podkarpaciu

  Brak opisu obrazka
  Od 23 do 27 września Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował cykl seminariów i dyżurów eksperckich w ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy”. Temat przewodni tegorocznej akcji to „Zatrudniam legalnie-pracuję legalnie”. W tym roku seminaria i dyżury odbywać się będą w Rzeszowie, Przeworsku, Jarosławiu, Przemyślu, Lubaczowie, Stalowej Woli, Leżajsku, Mielcu, Tarnobrzegu, Jaśle, Krośnie, Dębicy, Sanoku i Brzozowie.
  Data publikacji: 11-09-2019 09:31
 • Odpowiedzialność podmiotów zbiorowych za czyny zabronione a zmiany w kodeksie spółek handlowych, w prawie podatkowym, bilansowym, w prawie pracy, RODO i pozostałych ustawach" – zaproszenie na szkolenie

  Brak opisu obrazka
  Fundacja Rozwoju Osobistego wraz z Przemyską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają na szkolenie
  Data publikacji: 10-09-2019 13:02
Wersja XML

Miasto Przemyśl
ul. Rynek 1
37-700 Przemyśl
tel. 16 678-68-20
fax 16 678-64-49
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 22202424
w tym miesiącu: 315912
dzisiaj: 5694