Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Weekend w mieście !

Zaczynamy kolejny weekend w Przemyślu i zachęcamy do skorzystania z wakacyjnej oferty muzycznej, którą oferuje Przemyska Scena Letnia. A co nas czeka w piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek  w Przemyślu ? Zobaczcie sami.

 

PIĄTEK

Przemyska Scena Letnia - godz. 18.30, Rynek

Urząd Miejski w Przemyślu oraz Przemyski Klub MELONIK zapraszają na kolejny koncert w ramach Przemyskiej Sceny Letniej! Już dzisiaj o godz. 18.30 w Rynku Starego Miasta zagra dla Państwa Paweł Gąsior (gitara, śpiew).

Uwaga !  W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, koncert w ramach Przemyskiej Sceny Letniej odbędzie się w Pubie ,,Niedźwiadek" !

 

12.08PRZEMYSKA SCENA LETNIA(1).png

 

Koncert w wykonaniu Orkiestry Narodowej Filharmonii Lwowskiej - godz. 19.00, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1

Instytut Promocji Kultury Polskiej oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK serdecznie zapraszają na koncert w wykonaniu Orkiestry Narodowej Filharmonii Lwowskiej, baryton – Viktor Yankovskyi, dyrygent – Sebastian Perłowski. Wstęp wolny.

 

Zamek koncertjpg.jpeg

 

Przemyskie Kino Plenerowe na Starówce - godz. 20.30, Rynek.

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaprasza na Przemyskie Kino Plenerowe na Starówce.  Zobaczymy film w reżyserii Stevena Spielberga - "Złap mnie, jeśli potrafisz". Oparta na faktach historia młodego fałszerza, który w latach 60., podając się za pilotów, lekarzy i profesorów, wyłudził z banków ponad 2,5 mln dolarów.

 

kino_plenerowe_plakat_2.jpeg

 

SOBOTA

Piknik Rycerskie 2022 - godz. 16.00, Plac PSM naprzeciw kościoła.

Zarząd Osiedla nr 17 ,,Rycerskie" zaprasza wszystkich mieszkańców na ,,Piknik Rycerskie 2022". Szczegóły na plakacie:

 

Piknik Rycerskie 2022.png

 

Przemyska Scena Letnia - godz. 19.00, Rynek

Urząd Miejski w Przemyślu oraz Przemyski Klub MELONIK zapraszają na kolejny koncert w ramach Przemyskiej Sceny Letniej! W sobotę o godz. 19.00 w Rynku Starego Miasta wystąpi projekt ,,Muzyczny sagan".

 

13.08.PRZEMYSKA SCENA LETNIA(1).png

 

NIEDZIELA

Święto Osiedla Kmiecie - godz. 15.00, Park sportowo - rekreacyjny Kmiecie i boiska nad Sanem

Zarząd Osiedla nr 2 ,,Kmiecie" zaprasza wszystkich mieszkańców Przemyśla na kolejna już edycję ,,Święta Osiedla Kmiecie". Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników wydarzenia. szczegóły na plakacie:

 

Święto Kmieci.jpeg

 

Przemyska Scena Letnia - godz. 19.00, Rynek

Urząd Miejski w Przemyślu oraz Przemyski Klub MELONIK zapraszają na kolejny koncert w ramach Przemyskiej Sceny Letniej! W niedzielę o godz. 19.00 w Rynku Starego Miasta wystąpią:Karolina Róg, Julia Mielniczek i Hubert Róg w projekcie ,,Miłośc nie jedno ma imię".

 

14.08.PRZEMYSKA SCENA LETNIA(1).png

 

PONIEDZIAŁEK

Piknik z okazji Święta Wojska Polskiego - godz. 14.00, parking przy dolnej stacji wyciągu narciarskiego, ul. Sanocka 12 B

Podczas pikniku będzie można zobaczyć to co w Wojsku Polskim najlepsze – będzie nowoczesny sprzęt wojskowy, wojskowa muzyka, grochówka oraz oczywiście sami bohaterowie dnia – żołnierze wszystkich rodzajów polskich sił zbrojnych. Będą atrakcje dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych.

 

piknik z okazji święta WP.jpeg

 

Koncert zespołu ,,Dom o zielonych progach" - godz. 19.00, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1

Chorągiew Podkarpacka ZHP i Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zapraszają na koncert zespołu ,,Dom o zielonych progach". Wstęp wolny.

 

koncert ZHP.jpeg

 

Serdecznie zapraszamy !

Wersja XML