Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

C K w Przemyślu zaprasza poetów z województwa podkarpackiego do nadsyłania wierszy na 28. Doroczne Spotkanie Poetów.

Centrum Kulturalne w Przemyślu czeka do 30 sierpnia  na wiersze nadsyłane na 28. Doroczne Spotkanie Poetów. Zaproszenie skierowane jest zarówno stałych bywalców, którzy piszą już od dawna i mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami literackimi, jak i tych, którzy chcą zadebiutować na szerszym forum.

- Zachęcamy do nadsyłania swoich wierszy, jednocześnie informujemy, że spotkanie ma charakter otwarty, bez ograniczeń tematycznych, a co najważniejsze pozbawione jest rywalizacji, ponieważ nie jest konkursem. Pragniemy, aby w ten szczególny dzień uczestników połączyła wspólna pasja i wrażliwość, abyśmy mogli stworzyć jedną wielką poetycką rodzinę - informuje Centrum Kulturalne

W spotkaniu mogą uczestniczyć poeci mieszkający na terenie województwa podkarpackiego. Uczestnicy nadsyłają pocztą elektroniczną co najmniej trzy utwory własne, dotąd nigdzie niepublikowane. Z nadesłanych wierszy dokonany zostanie wybór do Almanachu.

Regulamin do pobrania na stronie: https://ck.przemysl.pl/ck/28-doroczne-spotkanie-poetow.html

Plakat imprezy utrzymany w kolorach jesieni, z ręką trzymającą pióro i napisem 28. doroczne spotkanie poetów

Doroczne Spotkanie Poetów to forum otwarte dla wszystkich piszących „do szuflady” oraz dla tych, którzy mogą pochwalić się nagrodami, publikacjami, własnymi tomikami poezji.

Uczestnikami są amatorzy z terenu województwa podkarpackiego, których pasją jest twórczość poetycka, a pokłosiem każdego spotkania jest tomik poezji wydrukowany przez organizatorów specjalnie z tej okazji. Organizowana co roku impreza jest “świętem” słowa pisanego i mówionego, podczas której ludzie w różnym wieku, z różnorodnym bagażem doświadczeń spotykają się, aby podyskutować, zaprezentować swoją twórczość i zawrzeć nowe przyjaźnie.

W tym roku Doroczne Spotkanie Poetów odbędzie się 27 października w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

 

Wersja XML