Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Profilaktyka 40 Plus – badania, które mogą uratować życie

Skończ z odkładaniem badań profilaktycznych i zadbaj w końcu o swoje zdrowie. To nigdy nie było tak proste! – przekonują specjaliści Centrum Medycznego Medyk, które włączyło się w program Profilaktyka 40 Plus. Firma uruchomiła także specjalny autobus, dzięki któremu z badań mogą skorzystać mieszkańcy całego regionu.

Badania profilaktyczne to coś, co często odkładamy „na później”. Bo nie mamy czasu, zapominamy lub czujemy się dobrze, więc po co się badać? Ale ukończenie 40. roku życia to dobry moment, by w końcu zrobić porządny przegląd zdrowia. Okazją do tego może być rządowy program Profilaktyka 40 Plus, skierowany do wszystkich osób, które skończyły 40 lat.

Nadeszły wakacje, bierzemy urlopy i trochę na moment zwalniamy, warto więc poświęcić jeden dzień dla swojego zdrowia – tłumaczy Gabriela Skorwider-Tucka, farmaceuta, dyrektor ds. medycznych Centrum Medycznego Medyk – To ważne, bo badań, które obejmuje pakiet 40 Plus nie wykonujemy rutynowo, najczęściej jeśli chcemy sprawdzić stan zdrowia, poprzestajemy na morfologii dodaje Skorwider-TuckaO sensie tych badań świadczą statystyki: do tej pory przebadaliśmy prawie 30 tys. osób i przynajmniej 25 proc. z nich otrzymało telefon zwrotny z prośbą o zgłoszenie się do lekarza, bo wynik któregoś badania wyszedł niepokojący.

baner promujący akcję

W ramach Profilaktyki 40 Plus przygotowany został pakiet szerokich badań dla kobiet i mężczyzn, w skład którego wchodzą:

+ tylko dla mężczyzn:

Co dają takie badania?

Oprócz tego, że oczywiście mogą uratować życie, wykrywają chorobę, zwiększają wiedzę na temat naszego zdrowia, dzięki nim dowiadujemy się, jakie choroby dane badanie pomaga wykryć – tłumaczy Agnieszka Gocek, ratownik medyczny i kierownik Działu Promocji w Centrum Medycznym Medyk. – Dzięki temu w przyszłości, zauważając u siebie niepokojące zmiany, pacjent może szybciej skierować się do laboratorium i świadomie wykonać zestaw potrzebnych badań.

A w praktyce pacjent dowiaduje się, że:

Jak można wykonać badania? Najprościej zadzwonić na numer tel. 517 194 743.

Nasz konsultant umówi na badanie w dogodnym miejscu i terminie – zapewnia Agnieszka Gocek – badania wykonujemy w kilkudziesięciu miejscach na Podkarpaciu. Dodatkowo - wychodząc naprzeciw wszystkim mieszkańcom naszego regionu, ruszyliśmy z akcją "Jazda Profilaktyczna", czyli ruszamy w trasę specjalnym autobusem, który może dotrzeć do każdego miejsca na Podkarpaciu. Jeśli chcesz, aby taki autobus przyjechał do Ciebie - napisz do nas na adres: profilaktyka@medyk.rzeszow.pl lub zadzwoń pod nr tel. 517194743 – dodaje i przekonuje – Łatwiej już naprawdę nie może być, to świetny czas, by wykorzystać szansę, pamiętajmy, że zdrowie mamy jedno i trzeba o nie dbać.

Wszystkie informacje dotyczące zakresu badań oraz jak się na nie umówić, znajdują się na stronie www.medyk.rzeszow.pl/profilaktyka-40/

Wersja XML