Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wakacje z WOT Edycja 2022!

Już 25 czerwca rusza kolejne szkolenie na Podkarpaciu w ramach projektu "Wakacje z WOT". Osoby zainteresowane szkoleniem w terminie wakacyjnym oraz służbą w 3 Podkarpackiej Brygadzie Obrony Terytorialnej powinny skontaktować się z mobilnymi rekruterami 3. PBOT lub zgłosić się do odpowiedniego Wojskowego Centrum Rekrutacji.

„Wakacje z WOT” to projekt Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej realizowany przez 3 Podkarpacką Brygadę Obrony Terytorialnej im. płk. Łukasza Cieplińskiego. Adresowany jest do uczniów, studentów oraz wszystkich chętnych, którzy chcą się sprawdzić i zrealizować swoje niejednokrotnie życiowe plany związane ze służbą Ojczyźnie. Pomysł jest ukłonem w stronę ochotników, którzy ze względu na trwającą naukę w szkołach ponadpodstawowych i na uczelniach wyższych nie mogą stawić się na szkolenia organizowane w trakcie trwania roku szkolnego czy akademickiego. Podobny projekt świetnie przyjął się już podczas ferii zimowych.

Na terenie Miasta Przemyśla oraz Powiatu Przemyskiego rekrutacja do Wojsk Obrony Terytorialnej prowadzona jest w Punkcie rekrutacyjnym 3PBOT utworzonym z inicjatywy Dowódcy 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz Prezydenta Miasta Przemyśla w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego przemyskiego magistratu, który realizuje zadania z zakresu współpracy cywilno – wojskowej nr tel. +48501676296 lub 166752087.

Wakacje z WOT 2022.png

Już dziś skontaktuj się ze swoim rekruterem WOT!
www.rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl
Zawsze gotowi! Zawsze blisko!

Wersja XML