Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA W SPRAWIE POSZERZENIA GRANIC MIASTA

Zapraszam mieszkańców gmin Medyka, Przemyśl, Krasiczyn i Żurawica na spotkania, których tematem będzie przygotowanie konsultacji społecznych dotyczących zmiany granic Miasta Przemyśla. Na spotkaniach przedstawione zostaną również wyniki badań postaw społecznych wobec poszerzenia granic Miasta, a przeprowadzonych w dniach 10 - 20 września br. wśród mieszkańców Przemyśla i gmin sąsiadujących.
Będzie także możliwość zadawania pytań przez zainteresowane osoby przedstawicielom władz Przemyśla oraz ekspertom Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

1. Spotkanie z mieszkańcami sołectw: Hurko i Hureczko odbędzie się w dniu 12 listopada br. o godzinie 19.00 w remizie w Hurku.

2. Spotkanie z mieszkańcami sołectw: Pikulice, Nehrybka i Krówniki odbędzie się w dniu 14 listopada br. o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej w Pikulicach (o godz. 17.30 w Krównikach obok Kościoła Parafialnego podstawiony zostanie autobus MZK, celem przewiezienia mieszkańców na spotkanie do Pikulic, o godzinie 17.45 autobus zatrzyma się na krzyżówce w Nehrybce, aby zabrać chętnych z tej miescowości).

3. Spotkanie z mieszkańcami sołectw: Ostrów i Kuńkowce odbędzie się w dniu 15 listopada br. o godz. 18.00 w Domu Weselnym DOMAR (Ostrów 402).

4. Spotkanie z mieszkańcami sołectw: Kruhel Wielki i Prałkowce odbędzie się w dniu 21 listopada o godz. 18.00 w Domu Dziecka „Moja Rodzina” w Prałkowcach (Prałkowce 240). Dyrekcja Ośrodka prosi uczestników spotkania o przybycie w obuwiu, które nie zniszczy podłogi sali gimnastycznej.

5. Spotkanie z mieszkańcami sołectw: Buszkowice i Buszkowiczki odbędzie się w dniu 19 listopada 2007 r. o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej Nr 14 w Przemyślu, przy ul. Borelowskiego. (o godz. 17.15 podstawiony zostanie autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji dla mieszkańców chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu w pobliżu Domu Ludowego w Buszkowiczkach. Wyjazd autobusu o godz. 17.30. Następnie autobus zatrzyma się przy kościele parafialnym w Buszkowicach skąd wyruszy o godzinie 17.45).

O terminach kolejnych spotkań będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z raportem z badań: Postawy społeczne wobec poszerzenia granic Przemyśla przeprowadzonych przez Instytut Gospodarki WSiZ z siedzibą w Rzeszowie.

Serdecznie zapraszam.

Robert Choma
Prezydent
Miasta Przemyśla

DOTRaport z badań: Postawy społeczne wobec poszerzenia granic Przemyśla przeprowadzonych przez Instytut Gospodarki WSiZ z siedzibą w Rzeszowie. (3,53MB)

Wersja XML