Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nie trać czasu! Podejmij wyzwanie Zostań terytorialsem!

W przyszłym tygodniu 12 lutego rusza czwarta edycja projektu „Ferie z WOT” w 3 Podkarpackiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Propozycja szkolenia w tym terminie skierowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów oraz nauczycieli a także do rodziców, których dzieci w tym czasie spędzają czas poza domem np. na obozach zimowych.

- Projekty „Ferie z WOT” oraz „Wakacje z WOT” spełniły swoją rolę i sprawiły, że młodzi ludzie mogą służyć Ojczyźnie bez uszczerbku w nauce. Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że projekt jest potrzebny, cieszy się niemałym zainteresowaniem i z pewnością będzie kontynuowany w kolejnych latach - mówi dowódca podkarpackich terytorialsów płk Michał Małyska.

BANER-REKRUTACJA-OGÓLNY.jpeg

MYŚLISZ O TYM, BY ZOSTAĆ ŻOŁNIERZEM? CHCIAŁBYŚ WSTĄPIĆ W SZEREGI 3. PODKARPACKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ?! NIE TRAĆ CZASU!

Najprostsza metoda dołączenia do terytorialsów prowadzi przez rekrutera, który udzieli Ci wszelkich informacji o służbie, pomoże wypełnić stosowne dokumenty i będzie Twoim wsparciem. Zainteresowani powinni kontaktować się z rekruterami 3PBOT. Możliwy jest kontakt telefoniczny lub mailowy:

Tel. --> +48 501 676 296 (https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl/) lub zgłoszenie do WKU zgodnego ze swoim miejscem zameldowania.

Mieszkańcy Miasta Przemyśla i Powiatu Przemyskiego zainteresowani powołaniem do terytorialnej służby wojskowej mogą również kontaktować się z Punktem Rekrutacyjnym utworzonym z inicjatywy Dowódcy 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz Prezydenta Miasta Przemyśla w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego przemyskiego magistratu ul. Rynek 1, który realizuje zadania z zakresu współpracy cywilno – wojskowej nr tel. 166752087.

***

O powołanie do Wojska Polskiego może ubiegać się każda osoba, która:
- ukończyła 18 lat
- posiada obywatelstwo polskie
- nie była karana za przestępstwa umyślne
- posiada dobrą sprawność psychofizyczną
- nie pełni innego rodzaju służby wojskowej oraz nie posiada przydziału kryzysowego.

5latwot_mockup_1600x900(1).jpeg

Żródło: 3 PBOT
 

Wersja XML