Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aviva i Fundacja Dr Clown rozświetlają Święta dla małych pacjentów. 6 grudnia zabłyśnie choinka przed szpitalem w Przemyślu

Aviva oraz Fundacja Dr Clown organizują przedświąteczną akcję, podczas której zostaną rozświetlone choinki przy 15 placówkach medycznych w całej Polsce.

Święta to szczególny czas, który zwykle chcemy spędzać w gronie najbliższych. Niestety, nie wszyscy mają taką możliwość, np. ze względu na pobyt w szpitalu. W związku z tym Aviva organizuje przedświąteczną akcję, podczas której rozświetli choinki przy 15 placówkach medycznych w całej Polsce. Zrobi to we współpracy z zaprzyjaźnioną Fundacją Dr Clown, z którą pomagała już nieraz osobom potrzebującym wsparcia (np. w wyniku pandemii). Choinki będą cieszyć oczy pacjentów oraz pracowników placówek.

Światełka na choince ustawionej przy Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu zostaną po raz pierwszy uroczyście włączone w poniedziałek 6 grudnia o godz.12.00.

Wolontariusze Fundacji Dr Clown zaplanowali także wyjątkową oprawę artystyczną specjalnie dla najmłodszych pacjentów szpitala przy ul. Monte Cassino 18. W akcji uczestniczą agenci ubezpieczeniowi Avivy z Przemyśla, których na co dzień można spotkać w placówce przy ul. Okrzei 1.

Grafika do tekstu z rysunkiem choinki i prezentami. Tekst: Aviva rozświetla święta

Fundacja Dr Clown realizuje program „terapii śmiechem" w szpitalach i placówkach specjalnych w całej Polsce. Doktorzy Clowni, wykorzystując dobroczynne właściwości uśmiechu, wspierają procesy leczenia, odwracają uwagę od szpitalnej rzeczywistości i poprawiają samopoczucie pacjentów.

W ramach obecnej współpracy z Fundacją, Aviva pokrywa koszt świątecznych odwiedzin Doktorów Clownów w 28 szpitalach.

Wersja XML