Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Koncert Mikołajkowy – BECKY SANGOLO (Kenia) z zespołem

Zapowiadany już wcześniej koncert Becky Sangolo z Kenii wraz z zespołem będzie zapewne świetnym prezentem na trwające mikołajki. Artystka zaprezentuje się na scenie Zamku Kazimierzowskiego 10 grudnia. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego, bilety w cenie 40 zł do nabycia w sklepie muzycznym „Musicland” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82, online na kupbilecik.pl oraz na godzinę przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.

Ze względu na chorobę muzyków koncert nie odbył się w planowanym terminie – został przeniesiony z 26 listopada na 10 grudnia 2021 r. Zakupione wcześniej bilety zachowały ważność.

zdjęcie wokalistki MIĘDZYKONTYNENTALNE ANDRZEJKI
KENIJSKA GWIAZDA MUZYCZNA
W SOULOWYCH COVERACH
ŚWIATOWYCH PRZEBOJÓW
Becky
TrueBand
BECKYTRUEBAND
10 grudnia
(PIĄTEK) 2021R
G. 19.00
ZAMEK KAZIMIERZOWSKI

Becky Sangolo jest młodą wokalistką z Kenii wchodzącą w skład duetu Band BeCa, który wystąpił z ponad 50 koncertami, a jego utwory zajmują wysokie notowania na radiowych i telewizyjnych playlistach w krajach Afryki. Swoim pełnym energii głosem wprowadza łagodną atmosferę do utworów inspirowanych muzyką pop z całego świata. Z BeCa może pochwalić się własnym albumem przesyłanym strumieniowo na boom play, Spotify i YouTube. Wokalistka bardzo dobrze radzi sobie z coverami światowych przebojów, które wykonuje w niezwykły sposób. Jest bardzo znana w swoim kraju, a w Polsce realizuje muzyczny projekt z polskimi muzykami. Podczas koncertów artystka buduje wspaniałą atmosferę, a niepowtarzalne, soulowe wykonania coverów takich gwiazd jak Alicia Keys, Haley Reinhart czy Beyonce na długo pozostaje w pamięci.

Wersja XML