Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Koncert promujący album Natalii Świerczyńskiej pt. „O północy”

Kolejną muzyczną ucztę dla miłośników muzyki w jesiennym, melancholijnym nastroju i dodatkowo w profesjonalnym wykonaniu, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK przegotowało w piątek 12 listopada 2021 roku. Dla przemyskiej widowni wystąpiła Natalia Świerczyńska z zespołem. Artystka jest absolwentką wokalistyki jazzowej Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Poznaniu w klasie dr Janusza Szroma, była uczestniczką VI edycji The Voice of Poland w drużynie Edyty Górniak.

Zapowiedź koncertu - Dyrektor Renata Nowakowska

Koncert na Zamku Kazimierzowskim był wydarzeniem promującym debiutancki album Natalii Świerczyńskiej pt. „O północy”. Materiał płyty to poruszające historie o tęsknocie za pięknem, dobrem i miłością. Wydawnictwo zostało zainspirowane wzruszającymi historiami Babci Natalii Świerczyńskiej, która dzieliła się z wnuczką swoimi wojennymi przeżyciami. Artystka kolekcjonowała te wspomnienia a teraz przelała je na teksty piosenek.

Natalia Świerczyńska na scenie
Ciepłe brzmienia i emocjonalne historie, które płynęły ze sceny były muzyczną rozkoszą dla wszystkich, którzy wypełnili w tym dniu salę widowiskową.

 

 

Jesienny koncert był znakomitą okazją do złożenia serdecznych podziękowań za pomoc, dotychczasową współpracę i życzliwość przy realizacji przedsięwzięć kulturalnych. Dla wyróżnionych, zaprzyjaźnionych firm i osób prywatnych, w dowód wdzięczności zostały przygotowane i wręczone w reprezentacyjnej Sali Kominkowej, pięknie oprawione, okolicznościowe dyplomy. Otrzymali je:  


Tomasz Beliński
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
fot. Tomasz Beliński

Wersja XML