Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dyktando charytatywne na Święto Niepodległości

Szanowni Państwo,

Bezpłatny serwis edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na specjalne, charytatywne Dyktando na Święto Niepodległości! Będzie ono rozgrywane w 100% za pośrednictwem internetu. Im więcej miłośników polszczyzny włączy się w akcję, tym większa suma trafi do potrzebujących.

Każde rozwiązanie dyktanda to 1 złoty na cel charytatywny. Udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny, wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

dyktando na święto n iepodległości.jpeg

Już teraz na stronie dyktanda uruchomiona została możliwość zgłaszania celów charytatywnych i społecznych. Mogą to być np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, komu przekazane zostaną zebrane środki, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości. 

W poprzedniej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zgromadzić siedem tysięcy złotych. W międzyczasie portal diametralnie się rozwinął, dlatego organizatorzy zakładają, że w tym razem zebrana kwota sięgnie 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie toczyła się w kilku grupach wiekowych, dlatego zapraszamy całe rodziny - dorosłych, młodzież oraz dzieci. Oprócz niesienia pomocy będzie to również świetna okazja, aby w tym ważnym dniu zweryfikować swoje umiejętności językowe, czerpiąc z tego frajdę. Treść dyktand przygotują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego, dlatego tym bardziej warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Pamiętajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! 

Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem:
https://dyktanda.plDyktando_charytatywne.docx/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Pozdrawiamy,

Zespół Dyktanda.pl

 

Wersja XML