Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dzień Nauczyciela w przemyskim przedszkolu

Były wiersze, piosenki i tańce - wszystko przygotowane przez dzieci z Przedszkola Nr 20, aby podziękować nauczycielkom, wychowawczyniom i paniom z obsługi, a także Panu Leszkowi, który "wszystko naprawi i pomaluje" z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Do tego miejskiego przedszkola na zaproszenie Dyrektor, grona pedagogicznego i samych dzieci przybyli  20 października także Prezydent Miasta Wojciech Bakun, Przewodniczący Rady Maciej Kamiński, Wiceprzewodniczący RM Robert Bal, Sekretarz Miasta Dariusz Łapa i Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Renata Kochanowicz-Chalicka.

Dzieci z wychowawcami i Dyrektor Przedszkola przed występem

- Z uśmiechem wszystkich wita od rana, przez przedszkolaków jest kochana. Obchodzi sale, wszędzie zagląda, gospodarskim okiem spogląda - tak dzieci dziękowały na przykład Dyrektor przedszkola, ale osobne podziękowania trafiły w wierszowanej formie także do pozostałych pracowników placówki.

Występ artystyczny dzieci z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Prezydent Wojciech Bakun podziękował pracownikom przedszkola za ich codzienną pracę i podkreślił, że w tym miejscu widać serdeczną, prawdziwie rodzinną atmosferę, co zaangażowanie dzieci w program artystyczny tylko potwierdza. W trakcie tej uroczystości wręczona została także nagroda Dyrektora Przedszkola, przyznawana z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Prezydent gratulujący nauczycielkom

Wspólne zdjęcie dzieci z zaproszonymi gośćmi i wychowawczyniami

 

 

zdjęcia: Witold Wołczyk

Wersja XML