Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Głosuj na projekty Budżetu Obywatelskiego za pomocą aplikacji mobilnej "Miasto Przemyśl"

InfoGrafika: Budżet Obywatelski 2022 - Głosowanie!

Dzisiaj o północy (6 października) oddane zostały pierwsze głosy na wybrane projekty Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2022 rok. Jak zwykle swojego wyboru każdy mieszkaniec Przemyśla może dokonać w tradycyjny sposób wypełniając kartę papierową, albo elektronicznie poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy także do korzystania z możliwości, którą daje nasza aplikacja Miasto Przemyśl – za jej pomocą oddamy swój głos łatwo i bez konieczności potwierdzania poprzez swojego e-maila.

Aplikacja Miasto Przemyśl działa już od kilku lat, dzięki niej możemy nie tylko sprawdzić aktualny kalendarz wydarzeń i imprez, zgłosić zauważoną usterkę, czy problem w mieście, ale także sprawdzić kalendarz wywozu odpadów na swojej ulicy, a teraz także oddać głos na wybrane projekty Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla.

Tym, którzy już korzystają z naszej miejskiej aplikacji przypominamy, że konieczne jest jej zaktualizowanie, aby moduł głosowania działał poprawnie. Nowych użytkowników informujemy, że aplikacja Miasto Przemyśl jest dostępna dla trzech systemów operacyjnych i znajdą je Państwo w sklepach App Store, Google Play i HUAWEI AppGallery.

 

app-przemysl.png

 

Instrukcja głosowania w aplikacji mobilnej "Miasto Przemyśl"

 

 

 1. po uruchomieniu aplikacji wybierz przycisk "GŁOSOWANIA"
 2. Proszę wybrać z listy głosowań dostępne głosowanie "Budżet Obywatelski 2022"
 3. Proszę wybrać projekt lub projekty w każdej z kategorii na które chcą Państwo oddać swój głos
 4. Przesuń okno aplikacji do dołu i uzupełnij formularz z danymi osobowymi, zaakceptuj oświadczenia i zgody oraz potwierdź chęć oddania głosu.

* Głosy oddane w aplikacji mobilnej "Miasto Przemyśl" nie wymagają dodatkowego potwierdzania oddania głosu, na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie automatycznie przesłane potwierdzenie udziału w głosowaniu wraz z oznaczeniem projektów, na które oddałeś swój głos.

Sonda

W jakiej formie oddałeś głoś w Budżecie Obywatelskim Miasta Przemyśla
Pomóż nam zgromadzić dane to pomoże nam to udoskonalić nasz system do głosowania. Będziemy również wdzięczni za inne sugestie dotyczące głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego.
Wersja XML