Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Jeszcze tylko dwa dni do rozpoczęcia głosowania na projekty BO

Proces wyłaniania projektów Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla, które będziemy realizować w 2022 roku, wchodzi w ostatnią fazę. Jest nią oczywiście samo głosowanie przez mieszkańców Przemyśla na wybrane pomysły, a te poznamy już wkrótce! Głosujemy od 6 do 13 października w wybrany, najbardziej dogodny dla nas sposób: wrzucając wypełnioną kartę do specjalnej urny, albo elektronicznie, oddając głos przez naszą stronę miejską.

Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego kończy swoją pracę i rozpatrywanie odwołań, a kiedy wyłoni ostatecznie zaakceptowane projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2022 rok, będziemy mogli oddać swój głos na jeden, wybrany pomysł w każdej z trzech kategorii.

 1. tradycyjnie na formularzu papierowym, który wypełniony wrzucimy do urny znajdującej się:
  1. w holu budynku głównego Urzędu Miejskiego w Przemyślu (Rynek 1),
  2. w siedzibie głównej Przemyskiej Biblioteki Publicznej w godzinach jej pracy (ul. Grodzka 8 ),
  3. w filiach przemyskiej biblioteki:
 1. elektronicznie poprzez stronę www.przemysl.pl gdzie w dniu rozpoczęcia głosowania uruchomiona zostanie specjalna strona przeznaczona do tego celu.

BO_już za chwile2a.png

Przypominamy!

Jeżeli zagłosujesz już ze swojego telefonu lub komputera, nie możesz oddać głosu na formularzu papierowym i odwrotnie. Gdyby przypadkiem taka sytuacja się zdarzyła, albo oddanych zostało więcej głosów przez jedną osobę w jednej z kategorii, przy weryfikacji zaakceptujemy tylko pierwszy wybór, a pozostałe głosy zostaną unieważnione.

Decydujmy więc głosując mądrze, bo chociaż wśród zgłoszonych wniosków jest wiele ciekawych i wartych poparcia, możemy wybrać tylko jeden w każdej z trzech kategorii.

Wersja XML