Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Lista stypendystów Prezydenta Miasta Przemyśla za rok szkolny 2020 / 2021

W związku z realizacją Uchwały nr 113/2017 r. Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 19 czerwca 2017 r. w sprawie określenia  szczegółowych warunków udzielania pomocy dzieciom i młodzieży, formy i zakres tej pomocy, w tym stypendia dla uzdolnionych uczniów oraz tryb postępowania w tych sprawach, uwzględniając w szczególności przedsięwzięcia sprzyjające eliminowaniu barier edukacyjnych, a także osoby lub grupy osób uprawnione do pomocy oraz potrzeby edukacyjne na danym obszarze, zmienionej  Uchwałą nr 71/2018 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 26 kwietnia 2018r. oraz  Uchwałą nr 69/2019 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 5 czerwca 2019r. przedstawiam listę uczniów uprawnionych do otrzymania Stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla w roku szkolnym 2020/2021.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 329 / 2021 Prezydenta Miasta Przemyśla z dnia 26 sierpnia 2021 roku wysokość stypendium za rok szkolny 2020 / 2021 wynosi 700 złotych.  

         Lp.

 Nazwa szkoły

Nazwisko i imię ucznia

1

Szkoła Podstawowa Nr 1

Babiak Dominika

2

Szkoła Podstawowa Nr 1

Babiak Magdalena

3

Szkoła Podstawowa Nr 4

Dryjańska Emilia

4

Szkoła Podstawowa Nr 4

Dryjański Ksawery

5

Szkoła Podstawowa Nr 4

Hajduk Łukasz

6

Szkoła Podstawowa Nr 4

Horak Emilia

7

Szkoła Podstawowa Nr 4

Nowak Gabriela

8

Szkoła Podstawowa Nr 4

Makar Aleksandra

9

Szkoła Podstawowa Nr 4

Trzyna Magdalena

10

Szkoła Podstawowa Nr 4

Wujec Izabela

11

Szkoła Podstawowa Nr 5

Iwaniuch Wiktor

12

Szkoła Podstawowa Nr 11

Błaszczyszyn Karol

13

Szkoła Podstawowa Nr 11

Falger Zuzanna

14

Szkoła Podstawowa Nr 11

Głowacz Michał

15

Szkoła Podstawowa Nr 11

Jabłońska Maja

16

Szkoła Podstawowa Nr 11

Jabłoński Szymon

17

Szkoła Podstawowa Nr 11

Komorek Aleksandra

18

Szkoła Podstawowa Nr 11

Sielska Jagoda

19

Szkoła Podstawowa Nr 14

Bandrowicz Aleksander

20

Szkoła Podstawowa Nr 14

Barszczak Mateusz

21

Szkoła Podstawowa Nr 14

Błażewicz Michał

22

Szkoła Podstawowa Nr 14

Chalicki Bruno

23

Szkoła Podstawowa Nr 14

Cichocki Kacper

24

Szkoła Podstawowa Nr 14

Ignatowski Wiktor

25

Szkoła Podstawowa Nr 14

Jabłoński Dominik

26

Szkoła Podstawowa Nr 14

Kijanka Adrian

27

Szkoła Podstawowa Nr 14

Kondrat Joanna

28

Szkoła Podstawowa Nr 14

Ogonowski Adam

29

Szkoła Podstawowa Nr 14

Panyło Patryk

30

Szkoła Podstawowa Nr 14

Świeży Amelia

31

Szkoła Podstawowa Nr 14

Walciszewski Dawid

32

Szkoła Podstawowa Nr 14

Zaworski Filip

33

Szkoła Podstawowa Nr 15

Fudała Karolina

34

Szkoła Podstawowa Nr 15

Olech Wiktoria

35

Szkoła Podstawowa Nr 15

Półtoranos Piotr

36

Szkoła Podstawowa Nr 16

Ferraresi Marco

37

Szkoła Podstawowa Nr 16

Langenfeld-Ryniak Gizela

38

Szkoła Podstawowa Nr 16

Muzyczka Julia

39

Szkoła Podstawowa Nr 16

Pych Natalia

40

Szkoła Podstawowa Nr 16

Pych Michał

41

Szkoła Podstawowa Nr 16

Sulik Maria

42

Szkoła Podstawowa Nr 16

Srogi Miłosz

43

Szkoła Podstawowa Nr 16

Świeży Natalia

44

Szkoła Podstawowa Nr 16

Trojniarz Jagoda

45

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO                               Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Przemyśl                                                                          

Chwalisz Iwo

46

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO 

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Przemyśl                                                                      

Chwalisz Pola

47

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO

Ciećko Zuzanna

48

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO

Czernecka Emilia

49

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO

Hryniszyn Teresa

50

I Liceum Ogólnokształcące

Barycka  Aleksandra

51

I Liceum Ogólnokształcące

Barszczak Klaudia

52

I Liceum Ogólnokształcące

Bijan Karolina

53

I Liceum Ogólnokształcące

Brud Paweł

54

I Liceum Ogólnokształcące

Dąbek Katarzyna

55

I Liceum Ogólnokształcące

Dyrda Michał

56

I Liceum Ogólnokształcące

Filip Bartłomiej

57

I Liceum Ogólnokształcące

Furgała Michał

58

I Liceum Ogólnokształcące

Gierlak Artur

59

I Liceum Ogólnokształcące

Grządziel Katarzyna

60

I Liceum Ogólnokształcące

Harłacz Jakub

61

I Liceum Ogólnokształcące

Igielski Michał

62

I Liceum Ogólnokształcące

Jędruch Mikołaj

63

I Liceum Ogólnokształcące

Kaspieruk Katarzyna

64

I Liceum Ogólnokształcące

Kinasz Przemysław

65

I Liceum Ogólnokształcące

Łygan Aleksandra

66

I Liceum Ogólnokształcące

Mazur Grzegorz

67

I Liceum Ogólnokształcące

Mazur Wiktor

68

I Liceum Ogólnokształcące

Nieradka Justyna

69

I Liceum Ogólnokształcące

Olszański Oskar

70

I Liceum Ogólnokształcące

Prochaska Kamila

71

I Liceum Ogólnokształcące

Prokopski Mikołaj

72

I Liceum Ogólnokształcące

Rupar Wiktoria

73

I Liceum Ogólnokształcące

Samek Miłosz

74

I Liceum Ogólnokształcące

Wojnarowicz Paweł

75

I Liceum Ogólnokształcące

Woźniak Eryka

76

I Liceum Ogólnokształcące

Zawadzki Patryk

77

I Liceum Ogólnokształcące

Żurek Agata

78

II Liceum Ogólnokształcące

Gilarska Kornelia

79

II Liceum Ogólnokształcące

Gudzelak Wiktoria

80

II Liceum Ogólnokształcące

Hajduk Martyna

81

II Liceum Ogólnokształcące

Kicińska Anna

82

II Liceum Ogólnokształcące

Król Emilia

83

II Liceum Ogólnokształcące

Michalew Magdalena

84

II Liceum Ogólnokształcące

Polna Oliwia

85

II Liceum Ogólnokształcące

Szczepanik Julia

86

II Liceum Ogólnokształcące

Szczerbowski Stefan

87

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2

Charydczak Iwona

88

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2

Fil Julia

89

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2

Potrebka Julia

90

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Bojarski Mateusz

91

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Chamot Ilona

92

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Fudali Michał

93

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Pelc Patryk

94

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Pempuś Adrian

95

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Stadnik Michał

96

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Tokarz Patryk

97

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  Nr 1

Dańko Grzegorz

98

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Bukojemska Milena

99

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Bukowska Marcelina

100

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Bryzek Maciej

101

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Górka Kamila

102

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Łaba Magdalena

103

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Marciniec Zuzanna

104

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Marszałek Weronika

105

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Paśko Urszula

106

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Polnik Grzegorz

107

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Sudoł Szymon

108

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Szott Jagoda

109

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Walczak Milena

110

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Wiater Maja

111

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Wodka Kornelia

112

Państwowa Szkoła Muzyczna I st.

Walczak Antoni

113

Państwowa Szkoła Muzyczna I st.

Warchoł Julia

114

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Bakun Martyna

115

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Baszak Aleksandra

116

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Batycki Kacper

117

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Chachura Jakub

118

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Czyszkiewicz Beniamin

119

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Hrycewicz Laura

120

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Jarosz Urszula

121

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Kędziora Arkadiusz

122

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Kochanowicz Aleksandra

123

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Komenda Jakub

124

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Paśko Aleksandra

125

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Polnik Krzysztof

126

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Szelążek Elżbieta

127

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Trysła Arkadiusz

128

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Wach Ewa

Wersja XML