Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

UWAGA SENIORZY !

W dniu 16 września 2021r. w Krakowie, w Parku Jordana odbędą się VIII Międzynarodowe Senioralia i w związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Seniorów do udziału w tym wydarzeniu! Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenia Manko – Głos Seniora.

VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie to wydarzenie, które odbywa się corocznie i gromadzi dużą liczbę uczestników (w 2019 r. było to 2500 osób z 60 miast). Organizator zaprasza członków Rad Seniorów, Uniwersytetów Trzeciego Wieku, organizacji seniorskich, instytucji publicznych, społecznych i prywatnych oraz przedstawicieli miast partnerskich i władz samorządowych z całej Polski.

Wydarzenie zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim, po której nastąpi pochód parada do Parku Jordana, gdzie odbędą się wykłady bezpłatne badania i konsultacje. Będą to wykłady specjalistów na temat zdrowia, bezpieczeństwa, prawa i ekonomii oraz aktywizacji seniorów. Poza częścią wykładową planujemy również część sportową oraz rozrywkową wraz z koncertem Alexandra Martineza pt. Największe Światowe Przeboje oraz z imprezą integracyjną, którą poprowadzi DJ Wika. W ramach Senioraliów odbędzie się także Pokaz Mody Stylowych Seniorek – laureatek konkursu Głosu Seniora.

W związku z tym, że Gmina Miejska Przemyśl jest partnerem Programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora, udział w VIII Międzynarodowych Senioraliach jest całkowicie bezpłatny. Warunkiem udziału w Senioraliach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Gmina nie pokrywa kosztów przejazdu i wyżywienia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów oraz organizacje seniorskie z miasta Przemyśla do udziału w VIII Międzynarodowych Senioraliach w Krakowie ! 

Załączniki:
DOCFormularz zgłoszeniowy GPS.doc
PDFPlakat senioralia 2021 do wydruku.pdf
XLSXRestauracje, Bary Kraków.xlsx

    

Wersja XML