Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przemyski PTTK zaprasza na kolejne wycieczki

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział im. M. Orłowicza w Przemyślu zaprasza na kolejne wycieczki szlakiem "Tajemnic drewnianych wycieczek": 4 i 21 sierpnia pod hasłem "Podcieniowy Pruchnik", a 8 i 15 sierpnia do "Drewnianych świątyń pogranicza".

„Tajemnice drewnianych miasteczek –wyprawy w poszukiwaniu podcienia.” Podcieniowy Pruchnik
Terminy: 04.08.2021 (środa), 21.08.2021 (sobota)

Drewniane budynki w Pruchniku

Program wyprawy:
Zbiórka i spotkanie z przewodnikiem o godz. 8:20 parking Plac Rybi (obok Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej). Wyjazd o godz. 8:30 z

detal_Pruchnik.jpeg
Przemyśla. Przejazd z przewodnikiem do Pruchnika.
Zwiedzanie zabytkowego centrum Pruchnika z zabudową małomiasteczkową, kościół św. Mikołaja, przejazd na górę Iwa z wieżą widokową, panorama Pruchnika, obelisk tatarski. XVII wieczny kościół Wszystkich Świętych w Siennowie. Pałac i park Dzieduszyckich w Zarzeczu, kościół św. Michała Archanioła z wenecką mozaiką. 

Program ramowy, może ulec zmianie.
Powrót do Przemyśla w godzinach popołudniowych.
Udział jest bezpłatny. Uczestnicy obowiązkowo ubezpieczają się od NNW we własnym zakresie . Dodatkowo płatne są ew. wstępy do obiektów.
Na wyjazd obowiązują zgłoszenia w PTTK Przemyśl tel. 16 678 53 74, e-mail . Liczba miejsc jest ograniczona.
Uczestnictwo jest zgodą na wykorzystanie przez PTTK Oddział w Przemyślu swojego wizerunku poprzez publikację zdjęć z wyprawy na stronie WWW i portalu społecznościowym Oddziału PTTK na potrzeby rozliczenia projektu. Obowiązuje stosowanie maseczek w czasie przejazdu oraz zachowywanie przepisowego dystansu społecznego.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie lub odwołania z powodu niewystarczającej liczby uczestników, czy też innych nieprzewidzianych przyczyn.


„Tajemnice drewnianych miasteczek –wyprawy w poszukiwaniu podcienia.” Drewniane świątynie pogranicza

Terminy: 08.08. 2021 (niedziela), 15.08.2021 (niedziela),
 

Cerkiew

Program wyprawy:

detal_miękisz.jpeg
Zbiórka i spotkanie z przewodnikiem o godz. 8:20 parking Plac Rybi (obok Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej). Wyjazd o godz. 8:30 z Przemyśla. Przejazd z przewodnikiem przez do Michałówki.

Michałówka - kościół św. Michała Archanioła wraz z dzwonnicą, podparta cerkiew w Miękiszu Starym, „kościółek Osińskiego” w Miękiszu Nowym, cerkiew Unesco pw. Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy w Chotyńcu z dzwonnicą, grodzisko scytyjskie.
Program ramowy, może ulec zmianie. Powrót do Przemyśla w godzinach popołudniowych.
Udział jest bezpłatny. Uczestnicy obowiązkowo ubezpieczają się od NNW we własnym zakresie . Dodatkowo płatne są ew. wstępy do obiektów.
Na wyjazd obowiązują zgłoszenia w PTTK Przemyśl tel. 16 678 53 74, e-mail . Liczba miejsc jest ograniczona.
Uczestnictwo jest zgodą na wykorzystanie przez PTTK Oddział w Przemyślu swojego wizerunku poprzez publikację zdjęć z wyprawy na stronie WWW i portalu społecznościowym Oddziału PTTK na potrzeby rozliczenia projektu. Obowiązuje stosowanie maseczek w czasie przejazdu oraz
zachowywanie przepisowego dystansu społecznego.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie lub odwołania z powodu niewystarczającej liczby uczestników, czy też innych nieprzewidzianych przyczyn.

„Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego”

Logo województwa podkarpackiego

Wersja XML