Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Drift Przemyśl 2021 - Królowie Ulicy - utrudnienia w ruchu!

W związku z organizowaną przez Automobilklub w Przemyślu imprezą motoryzacyjną ,,Drift Przemyśl 2021 - Królowie Ulicy” w dniu 31.07.2021r. (sobota) w godzinach od 10:00 do 16:00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu ulicy Paderewskiego od skrzyżowania z ulicą Kordiana do skrzyżowania z ulicą Chrzanowskiej.

Z uwagi na powyższe informujemy, że autobusy linii nr 5, 10 i 20 kursować będą w następujący sposób:

Linia nr 5:

Kursy do Ujkowic: z pominięciem przystanków: Okrzei, Paderewskiego n/ż, Paderewskiego Osiedle, Paderewskiego - Sobińskiego oraz Paderewskiego - Wita Stwosza – autobus na trasie objazdu zatrzymywać się będzie na przystankach: 3-go Maja Sarbiewskiego oraz Opalińskiego - Os. Kazanów.

Kursy z Ujkowic: z pominięciem przystanków: Paderewskiego – Wysockiego,  Paderewskiego Serpentyny oraz Opalińskiego – os. Kazanów Pętla.

 Linia nr 10:

Kursy do Szpitala Wojewódzkiego z pominięciem przystanków: Paderewskiego n/ż, Paderewskiego Osiedle.

Kursy ze Szpitala Wojewódzkiego z pominięciem przystanków: Opalińskiego – os. Kazanów Pętla oraz Paderewskiego Działki.

Linia nr 20:

Kursy będą rozpoczynać się i kończyć na przystanku Opalińskiego – os. Kazanów (wyłączony z ruchu zostanie przystanek Opalińskiego – os. Kazanów Pętla).

W tym dniu na okres objazdu przystanek Opalińskiego - os. Kazanów kier. Lipowica zostanie przeniesiony do tymczasowej lokalizacji naprzeciw przystanku Opalińskiego – os. Kazanów - kierunek centrum.

Kursowanie autobusów odbywać się będzie bez uwzględniania przystanków znajdujących się na tymczasowej  trasie wynikającej z  objazdu za wyjątkiem kursów linii nr 5, która będzie zatrzymywać się na przystankach 3-go Maja  Sarbiewskiego i Opalińskiego – os. Kazanów.

kazanów2.jpeg

Wersja XML