Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Piorunujący efekt połączonych sił zespołu DOC. i Marka Piekarczyka

19 czerwca 2021 r. – koncert zespołu DOC. i Marka Piekarczyka w ramach DNI ZAMKU KAZIMIERZOWSKIEGO
DNI ZAMKU KAZIMIERZOWSKIEGO 2021  „rozciągnięte” były w czasie (5-25 czerwca) i składały się z wielu „elementów”. Jednym z nich był wyśmienity koncert znakomitych muzyków. Połączone siły zespołu DOC. i Marka Piekarczyka dały piorunujący efekt. Muzyczny „produkt”, który został stworzony podczas koncertu był najwyższej jakości.

Początek wieczoru to muzyczny kunszt artystów spod szyldu DOC. Pasja, wrażliwość, charyzma i świetny kontakt z publicznością, tak najkrócej można opisać koncert zespołu DOC., który odbył się na scenie Zamku Kazimierzowskiego. Muzycy z Łańcuta niczym niewidzialnym wehikułem zabrali przemyską publiczność do krainy subtelnych doznań muzycznych. Za wspólną, doskonałą zabawę otrzymali mnóstwo szczerych braw.

 

 

Ciąg dalszy koncertu to maestria Marka Piekarczyka przy wsparciu zespołu DOC. Wystarczyło zaledwie jego wejście na scenę, aby wywołać aplauz, nie było to jednak na wyrost, jak się często zdarza. Artysta w pełni sobie na to zasłużył tym, co się później działo. We właściwy tylko sobie sposób wykonał autorskie ballady rockowe, a także piosenki zespołów Skaldowie, TSA oraz Krzysztofa Klenczona i Tadeusza Nalepy. Legenda polskiej sceny muzycznej, wokalista zespołu TSA, odtwórca roli Jezusa w rockoperze „Jesus Christ Superstar”, trener muzycznego show „The Voice of Poland” oraz współprowadzący audycję radiową w RMF FM „Buntownik z Wyboru” Marek Piekarczyk był artystyczną wisienką na muzycznym torcie tego wieczoru.

Wspólne zdjęcie zespołu DOC i Marka Piekarczyka razem z publicznością na sali widowiskowej Zamku


Tomasz Beliński
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

Fot.: Grzegorz Gajdzik - Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, Zespół DOC.

Wersja XML