Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

XIV Drużynowe Mistrzostwa Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących w Strzelectwie Laserowym

W dniach 13 - 16 maja 2021 w Przemyślu zostały przeprowadzone XIV Drużynowe Mistrzostwa Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących w Strzelectwie Laserowym. Organizatorem był Związek Kultury Fizycznej OLIMP przy współudziale Przemyskiego Klubu „Podkarpacie”.

W Mistrzostwach Polski wzięło udział 17 trzyosobowych drużyn z klubów z terenu całej Polski. Patronat nad zawodami objął Starosta Przemyski Pan Jan Pączek i Prezydent Miasta Przemyśla Pan Wojciech Bakun. 14 i 15 maja drużyny walczyły o tytuł Drużynowego Mistrza Polski w kategorii kobiet i mężczyzn w pistolecie, karabinku i dwuboju.

Puchar i medale mistrzostw

Uroczyste zakończenie zawodów odbyło się w Hotelu „Albatros”. Medale, puchary, dyplomy oraz upominki rzeczowe ufundowane przez Starostę Przemyskiego, Prezydenta Miasta Przemyśla oraz Firmę Infores wręczali Monika Paczkowska, Zbigniew Rużycki i Stanisław Sęk. Mistrzostwa Polski zostały dofinansowane ze środków PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Poniżej wyniki pierwszych trzech miejsc najlepszych Drużyn w każdej kategorii.

I MIEJSCE Przemyski Klub "Podkarpacie" - 704,1 pkt.

zawodniczki Przemyskiego Klubu "Podkarpacie"

II MIEJSCE IKS "Morena" - 546,4 pkt.

• Grażyna KAMIŃSKA

• Bożena WIECHOWSKA

• Regina SZCZYPIORSKA

III MIEJSCE SUDETY Kłodzko - 478,1 pkt.

• Urszula NORMANTOWICZ

• Leokadia RUDA

• Maria CIUPIŃSKA-NARWOJSZ

zawodniczki Przemyskiego Klubu "Podkarpacie"

Kobiety – KARABIN

I MIEJSCE PODKARPACIE Przemyśl - 802,2

• Krystyna MYŚLIWIEC

• Barbara MOSKAL

• Krystyna TUSIŃSKA

II MIEJSCE SUDETY Kłodzko - 748,8 pkt.

• Urszula NORMANTOWICZ

• Leokadia RUDA

• Maria CIUPIŃSKA-NARWOJSZ

III MIEJSCE MORENA Iława - 714,2 pkt.

• Grażyna KAMIŃSKA

• Bożena WIECHOWSKA

• Regina SZCZYPIORSKA

Kobiety – DWUBÓJ

I MIEJSCE PODKARPACIE Przemyśl - 1506,3 pkt.

• Krystyna MYŚLIWIEC

• Barbara MOSKAL

• Krystyna TUSIŃSKA

II MIEJSCE MORENA Iława - 1260,6 pkt.

• Grażyna KAMIŃSKA

• Bożena WIECHOWSKA

• Regina SZCZYPIORSKA

III MIEJSCE SUDETY Kłodzko - 1226,9 pkt.

• Urszula NORMANTOWICZ

• Leokadia RUDA

• Maria CIUPIŃSKA-NARWOJSZ

zawodnicy Przemyskiego Klubu "Podkarpacie"

Mężczyźni – PISTOLET

I MIEJSCE KSN Łuczniczka Bydgoszcz - 680,9 pkt.

• Paweł GIL

• Arkadiusz GĘSTWIŃSKI

• Grzegorz KŁOS

II MIEJSCE PODKARPACIE Przemyśl - 635,1 pkt.

•Ryszard  KAWKA

• Jan OCHAŁEK

• Krzysztof PASZYNA

III MIEJSCE Pionek Włocławek - 588,4 pkt.

• Stanisław SZCZĘSNY

• Marian PIERZCHAŁA

• Grzegorz LISIŃSKI

Mężczyźni – KARABIN

I MIEJSCE ŁUCZNICZKA Bydgoszcz - 860,5 pkt.

• Paweł GIL

• Arkadiusz GĘSTWIŃSKI

• Grzegorz KŁOS

II MIEJSCE PODKARPACIE Przemyśl - 839,0 pkt.

• Ryszard KAWKA

• Jan OCHAŁEK

• Krzysztof PASZYNA

III MIEJSCE MORENA Iława - 802,8 pkt.

•Jarosław  CZAPSKI

• Roman JAGODZIŃSKI

• Tomasz MARCINIAK

Mężczyźni – DWUBÓJ

I MIEJSCE ŁUCZNICZKA Bydgoszcz - 1541,4 pkt.

• Paweł GIL

• Arkadiusz GĘSTWIŃSKI

• Grzegorz KŁOS

II MIEJSCE PODKARPACIE Przemyśl - 1474,1 pkt.

• Ryszard KAWKA

• Jan OCHAŁEK

• Krzysztof PASZYNA

III MIEJSCE PODKARPACIE Przemyśl - 1336,9 pkt.

• Michał CHOMA

• Piotr DYNDA

• Mieczysław WYBRANIEC

Wersja XML