Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

ORLEN Upstream SRS Przemyśl wygrał I ligę gr. D. Czas na Turniej Mistrzów!

To co nie udało się w dwóch, poprzednich sezonach, stało się faktem. W ubiegłą sobotę, kilka minut przed godziną dwudziestą, na parkiecie hali sportowej MOSiR w Sosnowcu, zawodnicy ORLEN Upstream SRS Przemyśl unieśli ręce w geście triumfu. Zostali Mistrzami I ligi gr. D!

Logo Orlen Upstream Sponsor tytularny

Prawdę powiedziawszy, koronę mistrzowską nasi Gladiatorzy powinni założyć już rok temu. Wówczas jednak, sezon zakończony został przedwcześnie z powodu rozpoczynającej się epidemii. Nie dane było nam rozegrać rewanżowych meczów z zespołami, którym ulegliśmy na ich parkietach i koniec końców, ze zwycięstwa cieszyli się Zawodnicy z Legionowa. Z kolei dwa lata temu, przegraliśmy finałową bitwę w Tarnowie i wracaliśmy do Przemyśla jako wicemistrzowie grupy C. Co prawda zajęcie II miejsca - dwa razy z rzędu bardzo cieszy, ale jest takie powiedzenie, że "drugi, jest pierwszym przegranym..."

Konia z rzędem temu, kto po zakończeniu I rundy pierwszoligowych zmagań stawiał na to, że tytuł mistrzowski trafi do Przemyśla. Wielkim wyczynem wydawało się wówczas, uzyskanie prawa do gry w Lidze Centralnej. Ale przemyscy Gladiatorzy to Chłopaki z charakterem. Wyciągnęli wnioski z porażek, zwarli szyki, wygrali 9 kolejnych meczów  i pokazali kto rządzi w lidze! Zwieńczeniem fantastycznej postawy w rundzie rewanżowej, był jeden punkt zdobyty na gorącym, sosnowieckim parkiecie. Punkt który sprawił, że z dumą i radością możemy powiedzieć - JESTEŚMY MISTRZAMI

Plakat - w tle sylwetki zawodników SRS  i napis Jesteśmy mistrzami I ligi Grupy D
logo sponsora ORLEN Upstream
hashtagi: #TiwerdzaPrzemysl #naszjesttenkawalekpodlogi!

To jednak nie koniec sportowych emocji. Już w najbliższy weekend, konecka hala sportowa będzie areną zmagań uczestników Turnieju Mistrzów.
Wystąpią w nim drużyny KPR Legionowo, Warmia Energa Olsztyn oraz ORLEN Upstream SRS Przemyśl.
Zwycięzca bierze wszystko - zdobywa sportowy awans do PGNIG Superligi!
Nasi Gladiatorzy pojawią się na parkiecie w sobotę i niedzielę. W sobotę o godz. 16:00 stoczą bój z Mistrzem gr. A, ekipą z Olsztyna, natomiast w niedzielę o godz. 12:00 rozpocznie się ostatni mecz turniejowy, gdzie naszym rywalem będzie doskonale znamy team z Legionowa. 

plakat promujący turniej finałowy. Sylwetka zawodnika SRS i napis Turniej Mistrzów Końskie 28-30 maja Loga zespołów KPR Legionowo, SRS Przemyśl, Warmia Energa Olsztyn
Gorąco zachęcamy do oglądania transmisji z meczów turniejowych, które przeprowadzone będą na kanale YouTube Handball Polska.
Informujemy również wszystkich chętnych, że spotkania odbędą się z udziałem publiczności (max. 240 osób). Rezerwacje biletów (w cenie 15 zł - normalny, 10 zł - ulgowy) pod nr tel. 506 313 118 lub

Robert Skawiński

Prezes Zarządu SRS PRZEMYŚL

Wersja XML