Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

SMS Kielce kolejnym rywalem ORLEN Upstream SRS. Awans możliwy już w sobotę!

Zwycięstwo przemyskich Gladiatorów w wyjazdowym meczu z SMS Kielce i jakakolwiek zdobycz punktowa KSSPR Końskie w Ostrowcu Świętokrzyskim - te dwa warunki muszą zostać spełnione, aby już w sobotni wieczór, przemyscy kibice i Zawodnicy mogli świętować awans do Ligi Centralnej!

Logo Orlen Upstream Sponsor tytularny

Czy ten scenariusz jest chociaż odrobinę realny? Tak, jak najbardziej i takie rozstrzygnięcia nie byłyby wcale jakąś wielką sensacją.  ORLEN Upstream SRS Przemyśl wybiera się do Kielc zmotywowany i pełny wiary we własne możliwości, natomiast koneccy Zawodnicy zdają sobie sprawę, że w przypadku zwycięstwa awansują na 4 miejsce w tabeli i zrobią wszystko aby ten cel osiągnąć.

Mecz w Kielcach nie będzie na pewno przysłowiowym ,"spacerkiem," dla naszych Gladiatorów. Licealiści z Kielc już nie raz udowadniali, że są w stanie nawiązać walkę z najlepszymi Zespołami ligi. Wystarczy wspomnieć chociażby mecz I rundy rozegrany w Przemyślu. Dopiero kilka ostatnich minut, przesądziło o zwycięstwie (38 - 32) ORLEN Upstream, a praktycznie przez całe spotkanie trwała wyrównana walka.  
Do składu naszej Drużyny powróci po chorobie Daniel Dutka i będzie to niewątpliwie duże wzmocnienie przemyskiej defensywy. Jeżeli nasi Zawodnicy zaprezentują się na parkiecie tak, jak miało to miejsce przez większość meczu z AZS UJK Kielce, to śmiało możemy myśleć o komplecie punktów.

Plakat zapowiadający mecz z dwójką zawodników Orlen Upstream SRS i logami zespołów

Drodzy Kibice, robiąc plany na jutrzejsze popołudnie, uwzględnijcie w nich bezpośrednią relację z meczu, który rozpocznie się o godz. 17:00. Szczegóły dotyczące transmisji zamieścimy na naszym oficjalnym profilu na portalu Facebook  https://www.facebook.com/srsprzemysl.

Zapraszamy także do udziału w konkursie  z nagrodami, którego wyłącznym patronem jest Sponsor Tytularny naszego zespołu - ORLEN Upstream.

GRAMY RAZEM !

Robert Skawiński

Prezes Zarządu SRS PRZEMYŚL

Wersja XML