Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przeszło 50 lat razem i wciąż zakochani… Państwo Świdzińscy z Przemyśla świętują Złote Gody

Wstąpienie w związek małżeński to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Złożona przysięga obliguje do bycia ze sobą w zdrowiu i chorobie, na dobre i na złe, i choć podczas wspólnej drogi przeciwności nie brakuje: zarówno tych rodzinnych, jak i materialnych, a nierzadko także zdrowotnych… Jednak, jak widać: nie jest to zupełnie nieprawdopodobne. To ogromny dar od Boga i losu móc przeżyć wspólnie z ukochaną osobą pół wieku…

 

jedna z par w gabinecie prezydenckim

 

Najlepszym tego dowodem są Państwo Apolonia i Jarosław Świdzińscy z Przemyśla, którzy obchodzą właśnie piękny Jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji w środę, 24 lutego br. w gabinecie Prezydenta Miasta odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego gratulacje oraz najlepsze życzenia Jubilatom złożyli Włodarz Nadsańskiego Grodu – Wojciech Bakun oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu – Urszula Golec. Podczas spotkania Prezydent wręczył swoim szacownym gościom również medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Owe odznaczenia są świadectwem największego szacunku i uznania ogromnej wartości tego niezwykłego Jubileuszu.

 

 

Szanownym Jubilatom gorąco gratulujemy wspaniałej i jakże imponującej rocznicy. Ogrom pracy, jaki wkładaliście w budowanie rodziny przez ostatnich 50 lat Waszego wspólnego życia sprawia, iż zasługujecie Państwo na największy podziw i szacunek.

 

Życzymy Państwu, jeszcze wielu pięknych jubileuszy. Niech dopisuje Wam zdrowie i niech nigdy nie gaśnie radość ze wspólnie przeżywanych chwil.

 

 

Jedna z par z Prezydentem Wojciechem Bakunem i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Urszulą Golec w gabinecie prezydenckim

tekst i zdjęcia: Agata Czereba

Wersja XML