Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Puchar Prezydenta Stalowej Woli trafił do Przemyśla!

Chłopcy z UKS Orlik Przemyśl na bardzo mocno obsadzonym turnieju (7 lutego br.) o Puchar Prezydenta Stalowej Woli w piłce nożnej w kategorii "Żak Starszy", zostawili w tyle, tak uznane marki jak Siarka Tarnobrzeg, czy Stal Stalowa Wola. Do tego sukcesu niewątpliwie przyczyniła się praca całego sztabu szkoleniowego: Henryka Łaskarzewskiego, Janusza Milanika, Wiesława Łesejko, Łukasza Hendzla oraz trenerów rocznika 2011 Andrzeja Danielaka i Marcina Sochy oraz kierownika  Jerzego Sochrana.

- Jestem bardzo dumny ze wszystkich chłopców z mojej grupy, z tego jaki postęp robią praktycznie z treningu na trening. To środowisko potrzebowało takiej współpracy, takich zajęć i zainteresowania się tą młodzieżą i dziećmi. Serce mi się dzisiaj raduje gdy przypomnę sobie sierpień 2020, gdy chłopcy biegający za siatka orlika pytali:. >>trenerze czy ja mogę przyjść na następny trening?<< Dzisiaj jeżdżą do Stalowej Woli, przyjeżdżają do nas jedne z najbardziej uznanych akademii piłkarskich w województwie. 

Zwycięska drużyna UKS Orlik Przemyśl

W tym turnieju chłopcy z UKS Orlika Przemyśl byli niepokonani wygrywając wszystkie pojedynki, strzelając konkurentom 17 bramek i tracąc tylko 4. Grali w sumie ponad 120 minut tego wspaniałego "maratonu " piłkarskiego. Najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Bardziński wychowanek naszego klubu, który na co dzień trenuje pod okiem Stanisława Chomy, natomiast najlepszym zawodnikiem drużyny został Wiktor Milanik. Trzeba dodać, że kapitanem i ostoją w defensywie drużyny był Ksawier Dryjański.

Wersja XML