Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nabór uzupełniający do projektu ,,Ekologiczny Przemyśl"

Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że w ramach trwającego naboru uzupełniającego dysponuje ośmioma wolnymi miejscami na realizację instalacji dotyczących kotłów na ekogroszek w ramach projektu „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła (kotły na ekogroszek)” - Poddziałanie 3.3.2 RPO WP.

W ramach projektu właściciele nieruchomości z terenu Gminy Miejskiej Przemyśl, nie posiadający dostępu do sieci gazowej i ciepłowniczej będą mogli uzyskać dofinansowanie do 85% m.in. na wymianę dotychczasowych kotłów na paliwo stałe na nowoczesne automatyczne kotły na ekogroszek. Wymiana kotłów planowana jest do końca lipca 2021 roku.

 

baner promujący akcję z grafiką podzieloną na pół - po prawej tęcza i drzewo z zieloną koroną w kształcie twarzy, po lewej dymiący komin i drzewo z koroną w kształcie twarzy bez liści
Tekst: Nabór uzupełniający do projektu pt. "Ekologiczny Przemyśl" - wymieniamy źródła ciepła (kotły na ekogroszek)
Dotacje do wymiany kotłów C.O. 
loga programu, Miasta Przemyśl, województwa Podkarpackiego i Unii Europejskiej

 

Szczegółowe informacje oraz wzory niezbędnych dokumentów są dostępne w wersji elektronicznej pod poniższym linkiem
https://przemysl.pl/58998/rusza-nabor-uzupelniajacy-do-projektu-pt-ekologiczny-przemysl-wymieniamy-zrodla-ciepla-kotly-na-ekogroszek.html

Zainteresowanych zachęcamy do składania deklaracji.

Deklaracje dotyczące udziału w projekcie można składać osobiście (pokój 32, I piętro, ul. Ratuszowa 1, po uprzednim telefonicznym kontakcie pod numerem telefonu 16 675 20 52) lub pocztą tradycyjną (w Kancelarii Ogólnej - Rynek 1), od poniedziałku do piątku.

Wersja XML