Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Czekamy na wydarzenia kulturalne na Zamkowej scenie

Panująca epidemia i związane z nią obostrzenia, mocno ograniczyły nasze życie społeczne. Tęsknimy szczególnie do wydarzeń kulturalnych, w których możemy uczestniczyć na żywo. Mając nadzieję, że wkrótce będziemy mogli się spotykać na przykład w zamkowej sali widowiskowej, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki przygotowuje cykl wydarzeń, na organizację których chce pozyskać dofinansowanie z programów Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wnioski są już przygotowywane i zostaną złożone jeszcze w tym miesiącu. 

Przemyska jednostka kultury, którą jest PCKiN "Zamek" składa swoje projekty do:

Brak opisu obrazka

Planowane wydarzenie nosi nazwę "Przemyski przegląd filmów optymistycznych" , a jego koszt został określony na 50 tys. zł.

W ramach tego programu przemyski "Zamek" planuje organizację dwóch wydarzeń: "Folklor regionu przemyskiego" (planowany koszt 37 500 zł) i "Żywot zbójnicka Janicka" (planowany koszt 40 000 zł).

Jeżeli wniosek uzyska dofinansowanie zobaczymy widowisko muzyczno-taneczne Helena i Skrzetuski (planowany koszt 43 000 zł).

Dzięki finansowemu wsparciu z programu będzie się mógł odbyć "XXI Festiwal Poezji - Ogrody Poetów, Cyprian Kamil Norwid" (planowany koszt 60 000 zł).

Uzyskane dofinansowanie pozwoliłoby na organizację "Letnich wieczorów artystycznych - spotkania ze sztuką różnych kultur - Dziedziniec Sztuki IV" (planowany koszt 82 000 zł).

źródło informacji: Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek"

Wersja XML