Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

UWAGA! Bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim ponownie ograniczona!

Od dziś (22 bm.) bezpośrednia obsługa petentów Urzędu Miejskiego w Przemyślu zostaje ograniczona. Sprawy urzędowe można załatwiać wyłącznie drogą telefoniczną, pocztową lub elektroniczną. Wszystko przez wzrastającą liczbę nowych przypadków zakażenia  koronawirusem SARS-CoV-2. Przemyśl, podobnie jak całe nasze województwo znajdują się, niestety, w niechlubnej czołówce diagnozowania nowych przypadków COVID-19.

 

Choroba ta dotyka także urzędników. Liczba osób pozostających w izolacji domowej z powodu zakażenia COVID-19 jest niesamowicie dynamiczna i zmienia się każdego dnia. Niestety, w ostatnich dniach odnotowujemy duży przyrost osób, u których zdiagnozowano zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Obecnie w przemyskim magistracie chore na COVID-19 są cztery osoby, a sześcioro urzędników czeka na wyniki. Wszyscy czują się względnie dobrze. 

 

Ponadto w Urzędzie Miejskim w Przemyślu sporo osób zostało odsuniętych do pracy zdalnej z powodu kontaktów z osobami pozytywnymi lub przebywającymi na kwarantannie. Nie jest łatwe przedstawienie szczegółowych danych, ponieważ sytuacja jest bardzo zmienna, a decyzje Sanepidu o kwarantannie pracownicy dostarczają z opóźnieniem, w związku z czym - siłą rzeczy - nie obrazują one sytuacji z danego dnia.

 

♦ Sprawy dotyczące Urzędu Stanu Cywilnego dotyczące zgonów załatwiamy na bieżąco, a osoby zgłaszające się do urzędu prosimy, aby przychodziły pojedynczo i były zaopatrzone w maseczki ochronne.

Wydział Komunikacji Transportu i Dróg - obsługa stron wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty. 

Wydział Gospodarki Lokalowej - wyłącznie obsługa pocztowa. 

Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego - po wcześniejszym umówieniu wizyty.

 

♦  Pozostałe wydziały - obsługa telefoniczna i elektroniczna. 

♦  Poczta kierowana do urzędu składana jest do skrzynki podawczej bez potwierdzania.

 

Dariusz Łapa – Sekretarz Miasta

 

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML