Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przemyski dworzec PKP w finale konkursu “Dworzec Roku 2020”. Trwa głosowanie on-line

Do 31 października można głosować na najpiękniejszy i najbardziej funkcjonalny dworzec w ramach konkursu „Dworzec Roku 2020”.

 

 

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, iż wśród finalistów konkursu znalazł się również dworzec w Przemyślu. Obok przemyskiego obiektu w walce o ten zaszczytny tytuł biorą udział także dworce: Bydgoszcz Główna, Czeremcha, Gliwice, Goczałkowice – Zdrój, Oświęcim, Piaseczno i Starogard Gdański.

 

PG.png

 

Spośród dziesięciu obiektów zakwalifikowanych do ostatniego etapu nagrodzone zostaną dwa. O przyznaniu tytułu „Dworca Roku 2020” zdecydują członkowie niezależnego, pięcioosobowego jury. Laureata „nagrody publiczności” wyłoni natomiast głosowanie internautów. W obu przypadkach ostateczne wyniki poznamy w połowie grudnia.

 

Jeszcze przez 10 dni trwa głosowanie. Jest ono dziecinnie proste, a warto – jak zwykle przy tego typu okazjach – podkreślić, iż liczy się tu każdy, nawet najmniejszy głos!  Wystarczy wejść na stronę https://dworzec-roku.pl/glosowanie-2020/#wpcf7-f51811-p51804-o1 – zaznaczyć „Przemyśl Główny” – a następnie wpisać swój adres e-mail i potwierdzić akceptację regulaminu konkursu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu.

 

Serdecznie zachęcamy Państwa do wsparcia swoim głosem naszego pięknego Dworca Głównego. Zapewne – podobnie jak my – nie macie Państwo wątpliwości, że nasza wspaniała perła architektury kolejowej, jak żadna inna zasługuje na to zaszczytne wyróżnienie. Sprawmy więc, że nasz przemyski dworzec zdobędzie tytuł „Dworca Roku 2020”. Do głosowania!

 

Dworzec PKP.png

 

Fundacja „Pro Kolej” jest organizacją branżową, działającą na rzecz zwiększenia udziału kolei w rynku transportowym i koordynatorem szeregu działań ukierunkowanych na wzrost konkurencyjności tego środka transportu. Swoje cele realizuje promując m.in. dobre praktyki, podnoszące efektywność i jakość oferty przewozowej.. Jednym z przykładów takich działań  jest realizowany wspólnie z Fundacją Grupy PKP konkurs „Dworzec Roku 2020”, który ma na celu pokazanie, że są obszary, w których polski sektor kolejowy już zmienił się na lepsze.

 

Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu i głosowania online znajdą Państwo na stronie www.dworzec-roku.pl.

 

dworzec.jpeg

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: visit.przemysl.pl

Wersja XML