Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Pewna wygrana ORLEN Upstream SRS Przemyśl w Sandomierzu. Liczymy na kolejny triumf z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski! [AKTUALIZACJA - mecz z Ostrowcem ODWOŁANY]

W sobotę, 17 października pierwszoligowy zespół ORLEN Upstream SRS Przemyśl mierzył swoje siły w Sandomierzu, z beniaminkiem rozgrywek – Wisłą. Od początku pojedynku i niemal przez cała I połowę gra przemyślan się nie kleiła. Nieskładne akcje i brak boiskowej agresji i złości spowodowały, że w pierwszych 30 minutach dostosowali się poziomem do gospodarzy, co skutkowało bardzo wyrównaną grą.

 

 

– Po męskiej rozmowie w szatni zwarliśmy szyki, poprawiliśmy grę w obronie i odskoczyliśmy od rywala na bezpieczną przewagę, którą dowieźliśmy do końca. Jasnymi punktami w naszej drużynie tym razem byli: Drozdalski, Światłowski, Starzecki i Andrzej Nowak. Przed nami sporo pracy, aby podnieść naszą grę na znacznie wyższy poziom – powiedział Prezes Zarządu SRS Przemyśl Robert Skawiński.

 

Brak opisu obrazka

 

Ostatecznie ORLEN Upstream SRS Przemyśl wygrał z Wisłą Sandomierz 36:26 (19:15). Na uwagę zasługuję pierwsza zdobyta bramka w rywalizacji seniorskiej, wychowanka SRS Czuwaj, juniora Karola Kroczka. Ponadto bramki dla drużyny zdobyli: Starzecki 2, Stołowski 3, Kubik 4, Walczyk 1, Drozdalski 6, M. Kroczek 1, Światłowski 5, Maciej Kubisztal 4, Kulka 5, Michał Kubisztal 1, A. Nowak 3.

 

 

Już za trzy dni (24 października br.) ORLEN Upstream SRS Przemyśl zagra na własnym parkiecie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. To będzie trudny mecz , ale przemyślanie deklarują zażartą walkę o komplet punktów. Jednak aby go zdobyć, muszą zagrać znacznie lepiej i skuteczniej niż w Sandomierzu. Wierzymy, że ostatnie doświadczenia naszych szczypiornistów stanowią dla nich wyłącznie dodatkową motywację i napęd do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

 

Jesteśmy pewni, że już 24 października br. w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będą świętować kolejne zwycięstwo.
 

≈ ≈

Ze względu na wprowadzoną przed tygodniem w naszym mieście tzw. czerwoną strefę, mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję live z meczu będzie można śledzić na profilu facebookowym ORLEN Upstream SRS Przemyśl. Serdecznie zapraszamy więc przed ekrany komputerów.

 

 

[AKTUALIZACJA 23 października 2020 r.]

Sobotni mecz Orlen Upstream SRS Przemyśl z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski został ODWOŁANY.

 

 

 

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: ORLEN Upstream SRS Przemyśl

Wersja XML