Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wystartowały trzecie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. WYGRAJMY RAZEM DLA PODKARPACKIEGO!

Wystartowały trzecie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. Województwo podkarpackie w tegorocznych Mistrzostwach reprezentują Karolina i Piotrek z podróżniczego bloga rudeiczarne.pl, którzy wrócili specjalnie ze słonecznej Malty, by reprezentować swoją małą ojczyznę i wygrać dla Podkarpackiego.

 

Brak opisu obrazka

 

Pokażmy wspólnie jak PODKARPACKIE wygrywa! Decydujący wpływ na wygraną naszych reprezentantów mają Wasze działania w Internecie. Klikajcie, czytajcie i udostępniajcie wpisy z bloga, Facebooka oraz Instagrama rudeiczarne.pl i sprawcie, że Podkarpackie stanie na podium.  Od 10 do 24 listopada rusza natomiast internetowe głosowanie na stronie Mistrzostw https://mistrzostwablogerow.polska.travel/. Zachęcamy do oddawania głosów!

 

 

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów są organizowane przez Polską Organizację Turystyczną. Zawody blogerów to akcja promująca najpiękniejsze regiony oraz ich atrakcje turystyczne. W Mistrzostwach walczą ze sobą blogerzy reprezentujący każde województwo pisząc o ich atrakcjach na swoich blogach oraz w Social Mediach. Wpisy poprzedzone są blogerską eskapadą po danym województwie. Karolina i Piotrek w ramach Mistrzostw odwiedzili m.in. opuszczone wioski w Bieszczadach, podkarpackie cerkwie, schrony w Stępinie i Strzyżowie oraz skansen w Bóbrce. Ich najnowszy mistrzowski wpis pt. OPUSZCZONE WIOSKI W BIESZCZADACH – GDZIE NATURA UKRYŁA TAJEMNICE PODKARPACIA już znajdziecie na blogu.

 

 

Efekty ich podróży znajdziecie także na Facebooku blogerów:

https://www.facebook.com/rudeiczarne/posts/1186862108362215.

 

Warto zapamiętać też kanał YouTube blogerów - to tam pojawi się niebawem film o Podkarpaciu!

 

 

Brak opisu obrazka

Więcej na temat Mistrzostw znajdziecie na stronie:

https://podkarpackie.travel/pl/blog/-turystyczne-mistrzostwa-blogerow-87654.

Wersja XML