Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

18. Jesienne Manewry Szwejkowskie - fort VII Prałkowce

Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka zaprasza na 18. Jesienne Manewry Szwejkowskie w Twierdzy Przemyśl. Manewry odbędą się już w najbliższą sobotę, 10 października. Początek wydarzenia o godzinie 10.30. Przybywajcie!

 

Brak opisu obrazka

 

Program imprezy:


♦ godzina 10.30 zbiórka uczestników przy Bramie Fortecznej Sanockiej Dolnej


♦ godzina 11.00 przemarsz (około 4,5 km) do fortu VII Prałkowce. Na trasie marszu: natura 2000 – stawiki, Kościół Matki Bożej Zbaraskiej, w którym znajduje się łaskami słynący obraz Matki Bożej Zbaraskiej


♦ godzina 13.30 dojście (około 2,5 km ) do miejsca docelowego (ściśle tajne), poczęstunek forteczny, gry i zabawy szwejkowskie


♦ godzina 20.00 rozśrodkowanie uczestników 18. Jesiennych Manewrów – wyjazd lub wymarsz (około 7,5 km do centrum miasta)

 

 

 

Uwaga:

 

1. Członkowie Przemyskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka uczestniczą w manewrach w mundurach, a w przypadku ich braku - w koszulkach szwejkowskich z ostatnich manewrów.

 

2. Dopuszcza się udział cywilów i niezrzeszonych za osobistą odpowiedzialnością pełnoprawnego członka stowarzyszenia – koszt udziału 20,00 zł (płatne w dniu imprezy).

 

3. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami telefonów: 607 299 639 lub 600 851 644 albo w czwartek (8 października br.) od godz. 18.00 do 20.00 na Bramie Fortecznej Sanockiej Dolnej (ul. Sanocka 19).

 


*Manewry odbywają się zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami sanitarnymi – liczba miejsc ograniczona !!!

 


Do zobaczenia!

 

Brak opisu obrazka

publikacja: Agata Czereba

Wersja XML