Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Reprezentujesz NGO? Zobacz nowe formy wsparcia.

Swoją działalność rozpoczęła Fundacja Pro NGO, która wraz z ambasadorem Jaśkiem Melą wspiera organizacje pozarządowe oraz ich rozwój. Głównym celem Fundacji jest profesjonalizacja działań NGO, mająca  na celu ułatwić ich współpracę z firmami oraz instytucjami rządowymi. Mottem przyświecającym Fundacji jest „Uczymy NGO mówić językiem biznesu”, gdyż właściwe zrozumienie sektora biznesowego i jego potrzeb jest kluczowym aspektem do podjęcia współpracy, pozyskania funduszy i nowych partnerów.

 

Brak opisu obrazka

 

Realizując działania pomocowe dla NGO Fundacja oferuje Państwu szereg bezpłatnych projektów, które pozwolą zwiększyć wartość organizacji oraz otworzyć się na nowe możliwości współpracy.

 

Brak opisu obrazka

 

Obecnie prowadzone działania i projekty to:

 

♦ Challenge #CEO4ProNGO: akcja ta angażuje czołowych przedstawicieli środowiska biznesowego do wsparcia swoją wiedzą i doświadczeniem NGO tworząc dla Państwa szkolenie, warsztat lub biorąc udział w debacie. To wyzwanie jest wspaniałą okazją do nawiązania komunikacji, przedstawienia swojej Organizacji i zaistnienia w pamięci prelegentów oraz szansą na wysłuchanie „drugiej strony”, czyli praktyków ze środowiska biznesowego, dogłębne zrozumienie ich potrzeb oraz wymianę informacji, która daje możliwość nawiązania współpracy w przyszłości. Realizacja szkoleń, warsztatów i debat rozpocznie się już wkrótce, a o szczegółach będziemy informowali na Fanpage i stronie www.pro-ngo.pl.

 

♦ Kongres Pro NGO: wydarzenie (online) dla NGO, które jest zaplanowane na 21 października br. Kongres podzielony na 4 panele tematyczne, będzie poruszał zagadnienia z obszarów współpracy z biznesem, urzędami, a także wykorzystywania nowych technologii w komunikacji i docierania do odbiorców. Dla uczestników planowane są konkursy z nagrodami, dzięki którym rozwój organizacji będzie jeszcze prostszy.

Zapisy rozpoczęły się 1 października 2020 r.

 

Gośćmi wydarzenia będą m.in. Zyta Machnicka CEO, główny strateg i trener w hubie edukacyjnym Lightness, autorka książki “Lepszy pracodawca”, Jasiek Mela, który podzieli się z uczestnikami Kongresu swoją wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu Fundacji oraz wypracowanymi technikami nawiązywania współpracy.

 

♦ Bezpłatne konsultacje dla NGO: w każdy wtorek od godz. 9:00 do 10:00 prowadzone są telefoniczne konsultacje dla NGO na temat współpracy z biznesem oraz fundraisingu.

 

♦ Newsletter dla NGO: zawiera bieżące informacje związane ze środowiskiem biznesowym i aktywnością Fundacji Pro NGO dla organizacji pozarządowych.

 

Brak opisu obrazka

 

Celem działań Fundacji Pro NGO jest wsparcie organizacji pozarządowych. Zachęcamy do obserwowania i korzystania z dostarczanych możliwości rozwoju Państwa organizacji m.in. poprzez fanpage, aby być na bieżąco z projektami Fundacji oraz otrzymywać informacje, newsy i wpisy dotyczące możliwości współpracy.

 

W celu pozyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Fundacją Pro NGO: e-mail:

 

Brak opisu obrazka

Wersja XML