Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wędrujące Dobranocki – spotkanie dla najmłodszych z ważnym przesłaniem. Zapraszamy!

W imieniu organizatorów zapraszamy najmłodszych przemyślan na niezwyczajne spotkanie z sympatycznymi bohaterami bajek, którymi zachwycali się dzisiejsi dorośli (gdy sami byli jeszcze mali).

 

Brak opisu obrazka

 

Wędrujące Dobranocki to wydarzenie, które swoją obecnością zaszczycą między innymi: pewien „mały miś, śmieszny miś… co klapnięte uszko ma…” – czyli Miś Uszatek wraz ze swoimi niezawodnymi przyjaciółmi – zajączkiem, prosiaczkiem i króliczkiem. Przybędzie też pewien rezolutny mieszkaniec piórnika pierwszoklasistki Tosi – posiadacz wielkiego, plastelinowego serca (i wielkich uszu) o wdzięcznym imieniu Plastuś, a także małe, niebieskie i wciąż żądne przygód Smerfy oraz wiele, wiele innych. Podczas spotkania bohaterowie kreskówek opowiedzą też swoim małym gościom o tym, jak pomagać osobom dotkniętym różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Zapraszamy na stronę internetową wydarzenia kazanow.przemyska.pl

 

 

♦ Spotkanie odbędzie się w czwartek, 8 października br. o godzinie 16:00 w sali teatralnej dolnego kościoła pw. św. Benedykta, Cyryla i Metodego w Przemyślu (Parafia Kazanów).  Zapraszamy! ♦

 

Brak opisu obrazka

 

Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie dla Przemyśla „Regia Civitas” we współpracy z Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie oraz parafią pw. św. Benedykta, Cyryla i Metodego w Przemyślu.

Przedsięwzięcie sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Kultura Dostępna”.

Brak opisu obrazka

Tekst: Agata Czereba

Wersja XML