Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Trwa pierwszy dzień głosowania na projekty złożone do Budżetu Obywatelskiego

Od północy 22 września możemy już głosować na projekty, które złożyli mieszkańcy Przemyśla do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Liczba wniosków, jak już pisaliśmy, jest w tym roku rekordowa, jest więc w czym wybierać. A swoje głosy możemy oddawać w najdogodniejszy dla siebie sposób: elektronicznie lub w bardziej tradycyjnej, papierowej formie. Zapraszamy do wybierania swoich faworytów w każdej z trzech kategorii!

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na tradycyjną, papierową formę, formularze do głosowania znajdziecie w holu Urzędu Miejskiego Rynek 1. Dla wygody formularze do głosowania w każdej z kategorii przygotowaliśmy w trzech różnych kolorach. Prosimy o ich czytelne wypełnianie, najlepiej drukowanymi literami, to bardzo ułatwi nam ich weryfikację. Wypełnione druki można od razu wrzucić do urny znajdującej się również w holu Urzędu. Prosimy, aby nie kserować kart, w innym przypadku oddane na takich formularzach głosy zostaną uznane za nieważne.

Najprostszym i dogodnym dla Państwa sposobem oddania swojego głosu jest skorzystanie z gotowego elektronicznego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej pod adresem przemysl.pl

głosowanie_BO.jpeg

Taki głos można oddać zarówno ze swojego komputera, jak i telefonu. Dla tych osób, które mają utrudniony dostęp do komputera lub akurat znajdują się w pobliżu jednego z trzech budynków Urzędu (Rynek 1, Ratuszowa 2, Wodna 11) przygotowaliśmy możliwość głosowania w infokioskach znajdujących się w wejściach do tych budynków. Tutaj znajduj się również informacje o zakwalifikowanych do głosowania wnioskach. Przypominamy, że głosować na wybrane projekty można tylko raz w każdej z trzech kategorii.

- Liczymy na to, że chętnie skorzystają Państwo z jednej z możliwości oddania głosu, co pozwoli nam wyłonić najlepsze i najbardziej oczekiwane projekty, które zostaną zrealizowane w 2021 roku. Ja już zagłosowałem - zachęca przemyślan Zastępca Prezydenta Bogusław Świeży.

głosowanie_BO_2.jpeg

tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk

Wersja XML