Edukacja biznesowa do walki z kryzysem – PFR rusza z nową ofertą dla początkujących przedsiębiorców
Inspirujące Rozmowy o Przyszłości nowych technologii, praktyczne Vademecum Innowatora w formie podcastu o najważniejszych aspektach prowadzenia własnego start-upu oraz druga ścieżka profesjonalnych kursów online pt.: Jak pozyskać finansowanie ma rozwój firmy? – tej jesieni korzystając z nowej, bezpłatnej oferty edukacyjnej Polskiego Funduszu Rozwoju każdy ma szansę stworzyć i rozwinąć własny biznes.
Podstawą rozwoju gospodarczego każdego kraju jest dostęp do wiedzy - i to nie tylko tej wszechstronnej zdobywanej na etapie szkoły czy studiów, ale także biznesowej, która ma znaczący wpływ na tworzenie się nowych przedsiębiorstw. Ważnym kierunkiem, który niezmiennie kontynuujemy w PFR jest rozbudowa ogólnodostępnej oferty edukacyjnej, także w formule online, dzięki której każdy Polak może dowiedzieć się jak stworzyć innowacyjny biznes lub rozwijać już istniejący start-up. Wierzymy, że dzięki edukacji biznesowej zacznie powstawać w Polsce więcej firm świadomych swojego potencjału i odpornych na gospodarcze zawirowania. - Paweł Borys, prezes PFR
Vademecum Innowatora czy kursy online to bardzo merytoryczne narzędzia, w których uczymy tworzenia własnego innowacyjnego biznesu. W PFR chcemy także inspirować do działania, pokazywać interesujące przykłady i mówić o najnowszych trendach w świecie nowych technologii. Dlatego zachęcam do oglądania i słuchania Rozmów o przyszłości – cyklu wywiadów, w których rozmawiam z moimi gośćmi o zmianach, które dokonują się wokół nas w związku z pandemią Covid-19. - Eliza Kruczkowska, dyrektor Departamentu Rozwoju Innowacji w PFR.
Źródło: Polski Fundusz Rozwoju