Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

III Charytatywny Rajd Rowerowy „Jedziemy dla Reni”. Nie wahaj się, pomagaj!

W niedzielę, 27 września br. Stowarzyszenie Przemyska Grupa Rowerowa organizuje III Charytatywny Rajd Rowerowy "Jedziemy dla Reni". W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w akcji.

 

Brak opisu obrazka

 

- Beneficjentem naszej akcji charytatywnej jest dziesięcioletnia przemyślanka Renia Zając, która od stycznia 2018 roku walczy z chorobą nowotworową. Roześmianą i pełną energii dziewczynkę zaatakował złośliwy guz mózgu medulloblastoma. Renata zderzyła się z brutalnością choroby, która odebrała jej dzieciństwo. Wielogodzinna operacja mózgu, którą ledwie przeżyła, 37 nocy w stanie krytycznym z rurą intubacyjną w tchawicy, 2 lata chemio- i radioterapii, nieustanne wizyty w szpitalach, ogromny, niewyobrażalny wysiłek podczas codziennej rehabilitacji przez ponad 600 dni – zachęca do udziału w akcji Prezes Stowarzyszenia PGR Sławomir Rudnicki.

 

- Dalsze leczenie i rehabilitacja Reni wymaga bardzo dużych nakładów finansowych i mamy nadzieję, że choć trochę w tym pomożemy. Zapraszam do zapoznania się z historią Reni Zając na jej profilu na Facebooku - "Renia walczy z rakiem" – dodaje.

 

Brak opisu obrazka

 

Rajd rozpocznie się w niedzielę, 27 września br. o godzinie 9:00 przy Pomniku Orląt Przemyskich. Stamtąd biorący udział w wydarzeniu rowerzyści udadzą się do Starzawy Rybnej (Łowisko Wędkarskie), gdzie znajdować się będzie meta tej szlachetnej eskapady.

 

♦ Wpisowe w kwocie minimum 20 złotych oraz inne zebrane środki finansowe zostaną w całości przekazane na konto Reni. ♦

 

Zapraszamy do udziału w akcji. Jesteśmy pewni, że wcale nie musimy przekonywać Państwa do tego, że naprawdę warto! Renia czeka na naszą pomoc. Zostało już naprawdę niewiele czasu. A przecież… potrafimy! Już nie raz to udowodniliśmy.

 

Bądźcie z nami 27 września i pamiętajcie – dobro zawsze wraca do nas ze zdwojoną siłą. Nie bójmy się nim dzielić!

 

Brak opisu obrazka

tekst: Agata Czereba

Wersja XML