Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Niebawem wyczekiwane otwarcie wrót do „Ogrodów Poetów”. Zapraszamy na 20. Przemyski Festiwal Poezji

W imieniu Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK serdecznie zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie inaugurujące 20. edycję Przemyskiego Festiwalu Poezji „Ogrody Poetów” -  Poeci Galicji - Bolesław Leśmian i Józef Czechowicz.

 

Trzydniową imprezę otworzy w środę, 23 września o godzinie 17.00 „Prawdziwe życie”. Pod takim właśnie tytułem odbędzie się spotkanie autorskie z poetą Adamem Zagajewskim. Rozmowę z artystą poprowadzą: dziennikarz Jerzy Kisielewski i Elżbieta Szymańska (Mazowiecki Instytut Kultury).

 

Brak opisu obrazka

 

Zaraz po spotkaniu, o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu rozpocznie się spektakl "Stan miłosny...przerywany" w wykonaniu artystów Teatru Starego w Krakowie i Piwnicy pod Baranami.

Wystąpią dla Państwa: Beata Paluch – aktorka (recytacja i śpiew),Józef Baran – poeta, Walentyn Dubrowskij – pianista i aranżer oraz Michał Półtorak – skrzypek.

 

 

Zapraszamy!

 

 

 

 
♦ Wstęp za bezpłatnymi wejściówkami, które można odbierać w siedzibie PCKiN Zamek – Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1 (tel. 16 678 50 61 w. 23) oraz w sklepie „MUSICLAND” przy ulicy Serbańskiej 13 (tel. 16 675 01 82). Liczba miejsc ograniczona.

 

♦ W związku z trwającą pandemią, spektakl można oglądać wyłącznie z zachowaniem odpowiednich zaleceń sanitarnych, wynikających z obowiązujących przepisów ujętych w regulaminie i szczególnych zasad obowiązujących w okresie zagrożenia COVID 19. Goście zobowiązani są przede wszystkim do noszenia maseczek ochronnych, dezynfekcji rąk oraz zachowania odpowiedniego dystansu w stosunku do drugiej osoby.


Brak opisu obrazka

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

 

 

Tegoroczną, jubileuszową edycję Festiwalu zaszczycą swoją obecnością m.in.:

 

Brak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazka

 

≈ ♦ ≈

XX Przemyski Festiwal Poezji "Ogrody Poetów"

23, 24 oraz 25 września 2020 r. 

Zamek Kazimierzowski w Przemyślu

 

Zapraszamy!

≈ ♦ ≈

 

Brak opisu obrazka

tekst: Agata Czereba

fot. pixabay.com

Wersja XML