Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Za nami koncert Madamme. A już w sobotę na przemyskim Rynku… Prawdziwa gratka dla fanów muzyki elektronicznej

Wakacje dobiegły końca, a wraz z nimi do historii przeszła kolejna Przemyska Scena Letnia. Ów projekt zapoczątkowany został kilka lat temu. Jeszcze wtedy jego główni pomysłodawcy i realizatorzy – Urząd Miejski w Przemyślu oraz zrzeszający lokalnych przedsiębiorców Przemyski Klub Melonik, nawet nie przypuszczali, że tak szybko skradnie serca nie tylko przemyślan, ale i gości odwiedzających gród nad Sanem.

 

Wszyscy będziemy tęsknić za klimatycznymi koncertami w wykonaniu naszych wspaniałych, rodzimych artystów, ale mamy i dobrą wiadomość: z pewnością znów usłyszymy ich za rok.

 

Brak opisu obrazka

 

Tymczasem… Przyjemna, wczesnojesienna aura, pozwala nam na kontynuowanie muzycznych podróży w przestrzeni przemyskiego Rynku. W ostatni piątek (11 września br.) gościliśmy zespół Madamme.

 

 

Madamme tworzy piątka przesympatycznych, młodych ludzi. Zespół przybył do nas w ramach trasy “Twarzą w twarz z Madamme”, którą rozpoczął tuż po wydaniu swojego najnowszego minialbumu “Tadamm!”. Trasa została wymyślona tak, żeby grupa mogła grać jak najbliżej ludzi, często więc ich koncerty odbywają się na ulicach, w ogródkach (także tych restauracyjnych), czy w portach.

 

 

Jak mówią członkowie zespołu - podczas ich koncertów zawsze jest okazja do tego, żeby się zasłuchać, pobujać, potańczyć i poskakać. Tak też było i tym razem. Na piątkowy koncert  przybyli nie tylko fani folkowo-rockowych rytmów. Wszyscy przemyślanie – bez względu na wiek i preferencje muzyczne - bawili się wybornie.  

 

 

Do najbliższego weekendu niespełna pięć dni. Jednakże warto już dziś zastanowić się nad tym, w jaki sposób chcielibyście go spędzić… Tym razem zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie. Electronic Music Event – to prawdziwa gratka dla fanów muzyki elektronicznej. Mamy nadzieję, że energetyczne bity i oryginalne brzmienia w wykonaniu  DJ-a Tonnego B oraz DJ-a Sjamaana rozbudzą w Was niepowtarzalną energię i wyzwolą pozytywne wibracje. Nie wahajcie się, przybywajcie! Sobota, 19 września, przemyski Rynek. Do zobaczenia!

 

Brak opisu obrazka

tekst i zdjęcia: Agata Czereba

Wersja XML