Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Trening w Rowerowej Stolicy Polski zakończony!

Trening przed wrześniową Rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zakończył się w ostatnią niedzielę, a przemyślanie, jak można było się domyślać, byli bardzo widoczni w tej zabawie. Kilkakrotnie indywidualnie rowerzyści z Przemyśla "wykręcali" najdłuższe tygodniowe przejazdy, jako miasto również uplasowaliśmy się na wysokim, szóstym miejscu. Teraz czas na przygotowania do właściwej rywalizacji i wierzymy, że pójdzie nam co najmniej równie dobrze, chociaż konkurencja będzie jeszcze większa, ponieważ do pucharu zgłosiło się już 40 miast.

Zanim przyjdzie 1 września i rozpoczęcie Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski jesteśmy winni kilka słów wyjaśnienia od strony organizacyjnej. Od dzisiaj (środa, 19 sierpnia) istnieje już możliwość zapisywania się do właściwej Rywalizacji, ale co ważne: osoby, które były zapisane do Treningu, nie muszą się ponownie do niej zapisywać. Można już również tworzyć grupy w ramach Miasta, podobnie jak w ubiegłym roku, co zapewni dodatkowe emocje rowerzystom.

Brak opisu obrazka

Zmienia się w stosunku do zakończonego treningu także przelicznik na podstawie, którego będą przyznawane punkty dla miast w Rywalizacji. Punkty będą przeliczane według wzoru, w którym przejechany dystans będzie dzielony przez liczbę mieszkańców i mnożony przez przelicznik wynoszący w tym przypadku "1000"

Liczba mieszkańców danego Organizatora Lokalnego, czyli miasta, dla którego zbierane są punkty jest liczona na podstawie danych GUS z czerwca 2019 r. roku.

A więc do dzieła! Przypominamy jeszcze tylko jak można zapisać się do Rywalizacji.

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML